تیم ملی برد روحیه بخشی را به دست آورد/ نمایش بازیکنان برابر اروگوئه مطلوب بود

حمید درخشان در مورد اینکه آیا بازیکن جامانده ای از برای حضور در تیم ملی وجود دارد یا نه به خبرنگار برنا گفت: شاید یکی دو بازیکن در حال حاضر وجود داشته باشند که بتوانند در تیم ملی حضور پیدا کنند اما مهمترین مسئله  این است که سرمربی ایران  بر اساس ایده های خود نفراتی را انتخاب کرده و در شرایط فعلی اصرار به اضافه شدن نفرات جدید خیلی جایز نیست. باید به کی‌روش و انتخاب او احترام بگذاریم تا تیم ملی در دو ماه آینده با تمرکز و شرایط خوب خود را برای حضور در جمع جهانی آماده کند.


انتهای پیام//

پیشکسوت تیم ملی اشاره ای به بازی دوستانه ایران برابر اروگوئه داشت و در این خصوص تاکید کرد: به نظر من بازی برابر اروگوئه محک خوبی برای تیم ملی بود. این تیم با حضور ستاره هایش در این دیدار برابر ایران به میدان آمد و بچه ها برابر ستاره های حریف نمایش خوبی را از خود ارائه دادند. در این بازی تیم ملی  توانست محک خوبی را روبروی این حریف داشته باشد. در بازی با اروگوئه به نوعی شبیه سازی برای دیدار برابر آمریکا داشتیم تا بتوانیم حریف مان را بیشتر از قبل مورد قرار دهیم.

وی در ادامه افزود: در حال حاضر اولویت تیم ملی آماده سازی جهت شرایط بدنی است چراکه حضور در جام جهانی توان فیزیکی بالایی را می طلبد. حریفان قدرتمندی را در قطر پیش رو داریم و یکی از مواردی که می تواند به ما در کسب نتایج خوب کمک کند این است که تیم ملی و ملی پوشان از نظر بدنی توان جنگیدن با حریفان قدرتمند خود را داشته باشد.

بخوانید:  جهاددانشگاهی فارس در صدد راه‌اندازی درمانگاه تخصصی در حوزه سرطان فارس

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

تیم ملی برد روحیه بخشی را به دست آورد/ نمایش بازیکنان برابر اروگوئه مطلوب بود

کاپیتان اسبق تیم ملی در مورد تغییر رویه اخلاقی محسوس سرمربی فعلی تیم ملی نسبت به ادوار قبل تصریح کرد: تغییر رویه خوبی در رفتار و کلام و صحبت‌های کی‌روش به چشم می خورد که این مسئله کاملا محسوس است و مشخص است با کی روش در این زمینه صحبت شده است. به نظر می رسد مسئولان این بار صحبت هایی را با کی روش داشتند و او نیز به صحبت ها احترام گذاشته است.


|