جامعه اسلامی در دفاع از حریم نبوت و ولایت، اعتراضش را به گوش ناپاکان برساند

او یکی از علامات اهل ایمان را پایبندی به عهد و پیمان به عنوان یکی از ارکان مهم هر جامعه‌ای دانست و افزود: بخش قابل توجهی از پرونده‌های قضایی ناشی از تخلف نسبت به عهد و پیمان است، در حالی که اگر همه نسبت به رعایت عهد و پیمان تعهد داشتند، خیلی از پرونده‌ها تشکیل نمی‌شد.

انتهای پیام

امام جمعه کرمان تاکید کرد: اسلام از پر جمعیت‌ترین ادیان جهان است و بر جامعه اسلامی فرض و لازم است در دفاع از حریم پاک و مقدس نبوت و امامت و ولایت جامعه اعتراض خود را به گوش ناپاکان برسانند.

نماینده ولی فقیه در استان کرمان بیان داشت: سازمان ملل هم نشان داد، نماینده ملت‌ها نیست، نماینده قدرت‌ها و دولت‌های متنفذ است.

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف


منبع حجت الاسلام و المسلمین  علیدادی سلیمانی عصمت حضرت زهرا (س) و قرار گرفتن ایشان به عنوان ملاک تشخیص حق از باطل را ویژگی برجسته دیگر ایشان دانست و افزود: پاکی و طهارت از هوی و هوس و به وجود آمدن اخلاق نبوی در شخصیت حضرت(س)  بخش دیگری از واقعیت دختر عظیم الشان پیامبر اکرم(ص) است.

او  افزود: آن‌ها هیچ وقت نتوانستند این جایگاه را در ذهن مردم کم رنگ کنند تا به اهداف خود برسند.

به گزارش خبرگزاری برنا؛ حجت‌الاسلام و المسلمین حسن علیدادی‌سلیمانی در خطبه‌های نمازجمعه  این هفته گفت: انسان باید در همه قدرتی که به او داده می‌شود، رعایت تقوای الهی را داشته باشد.

او تصریح کرد: مبارزات حضرت زهرا (س) برای دفاع از حق ،دفاع از امامت و ولایت جامعه و دفاع از دستاورد‌های پیامبر عظیم الشان (ص) در هدایت مردم نقطه برجسته دیگر زندگی ایشان است.

بخوانید:  شیرینی کاهش نرخ بیکاری در کشور

آیا این خبر مفید بود؟

حجت الاسلام علیدادی سلیمانی به ۲۶ دی، سالروز فرار شاه معدوم از کشور اشاره و تصریح کرد: این اتفاق، روند پیروزی انقلاب اسلامی را شتاب بخشید و نشان داد مبارزات مردم تاثیرگذار است و می‌توانند طاغوت را سرنگون و از حق و عدل دفاع کنند.

او با تبریک سالروز انتصاب رهبری معظم انقلاب اسلامی به عنوان امام جمعه تهران به دست باکفایت امام عظیم الشان انقلاب افزود: ایشان امام‌جمعه‌ای که در بسیاری از فراز و نشیب‌ها با خطبه‌های پرشور و هدایتگر، جامعه را راهنمایی می‌کنند.

او  سپس با تبریک ولادت باسعادت حضرت زهرا (س) و روز زن افزود: به این شخصیت معصومه و اسوه از زوایای مختلف می‌توان نگاه کرد که یکی از برجستگی‌های او، تربیت تحت مدیریت نبی مکرم اسلام (ص) است و در اخلاق و ادب، استاد ایشان نبوت است.

نماینده ولی فقیه در استان کرمان در بخش  دیگری از سخنانش با ابراز تاسف از هتاکی نشریه فرانسوی به ساحت پاک و مقدس نبی مکرم اسلام (ص) و اهانت به مرجعیت و جایگاه ولایت فقیه به وسیله دهان‌های ناپاک و قلم‌های آلوده در غرب که هر چند وقت یکبار وقیحانه به این جایگاه می‌تازند؛ بیان کرد: علت حمله این است که کانونی پاک‌تر و طاهرتر از جایگاه هدایت مردم در نظام توحیدی وجود ندارد و آن جایگاه نبوت و امامت و جانشینی امام معصوم(ع) است.

او با اشاره به روز غزه و دفاع از مردم مظلوم فلسطین گفت: برای تاریخ و بشریت روشن است، ایران اسلامی مدافع مظلوم و حق است و همچنان در این صف دفاع ایستاده است و آمریکا و غربی‌ها در مقابل آزادی مردم مقاومت می‌کنند و علی رغم شعارهایشان ضد آزادی عمل کرده و قدرت سیاسی و نظامی خود را برای دفاع از رژیم جعلی به کار می‌برند.

بخوانید:  پر سرچ ترین مشاغل گوگل در سال 2022+تصاویر

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان در خطبه دوم نماز جمعه این هفته  با گرامیداشت یاد و خاطره فدائیان اسلام که در دوران تاریک ستمشاهی با ظلم مبارزه کردند، بیان کرد: نواب صفوی و یاران، صدای رسای خود را به گوش عدالت خواهان رساندند و در راه ارزش‌ها جان دادند و شهید شدند.