جامعه ورزش به خلق حماسه مشارکت در انتخابات کمک کند

این مدیر بیان کرد: باور داریم که در جمهوری اسلامی یکی از راههایی که می تواند گره ها مشکلات باشد حتما از از مسیر انتخابات است. 

وی بیان کرد: برخی شعارهای اصلی انقلاب اسلامی در دوره هایی مورد بی توجهی واقع شد که دچار اسیب شدیم و ما را در برخی مواقع متوقف کرد و امروز با رفتن شهیدی چون رئیسی یک شاخص و الگو در مقابل ما قرار دارد که توانست با اتکا به همین شعارها بر خیلی از ناترازی ها غلبه کند.

معاون سیاسی امنیتی استانداری قزوین تصریح کرد: در آستانه یک انتخابات بزرگ هستیم و جامعه ورزش با حضور حداکثری و تقویت مشارکت و تبیین انتخاب اصلح می تواند رسالت خود را انجام دهد.

کاظمی اظهارداشت: ورزش های مدال آور در این سند مورد توجه بیشتر است و توجه متوازن به ورزش زنان و مردان از محورهای تحول آفرین است.

 

انتهای پیام

جامعه ورزش به خلق حماسه مشارکت در انتخابات کمک کند

به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ نشست مشترک روسا، نواب رئیس هیئت های ورزشی استان قزوین عصر سه شنبه با حضور عباس کاظمی معاون سیاسی امنیتی استانداری، عباس علایی مقدم مدیرکل ورزش و جوانان استان و جمعی از روسای هیئت ها در سالن باغستان قزوین برگزار شد.

کاظمی گفت: آنچه در سند دولت مردمی دیده شده شایسته یک دولت مردمی در افزایش و توسعه رشته های ورزشی و توزیع عادلانه امکانات بوده است.

کاظمی تصریح کرد: امروز ما میراث دار خون شهدا و امانتدار نظام هستیم و نباید معیارها را کنار بگذاریم زیرا شاخصهای نظام متعلق به یک فرد و جناح نیست و باید به آن پرداخت  در غیر این صورت هزینه آن را پرداخت خواهیم کرد.

بخوانید:  چه چیزی مانع جذب کلسیم می شود؟

جامعه ورزش به خلق حماسه مشارکت کمک کند

کاظمی تصریح کرد: امیدواریم این سند مسیر دولت آینده باشد و شاهد آن باشیم که در حوزه ورزش که به سکوی معرفی تمدنی ملتها تبدیل شده این مسیر استمرار یابد و شاهد گسترش کمی و کیفی برنامه ها باشیم.

کاظمی اظهارداشت: جامعه ورزش در کمک رسانی در حوادث پیشرو بوده و در صحنه سیاسی با بصیرت رفتار کرده و منتظر فرمان نیست بلکه خودجوش وارد  میدان می شود لذا انتظار داریم همچنان ورزش در حوزه مسئولیت اجتماعی پیشگام سایر بخشها باشد.

کاظمی یادآورشد: دشمنان از ابتدای انقلاب دنبال تحریم و ناامید کردن مردم هستند اما هوشیاری مردم در حلقه های میانی که هیئت های ورزشی هم دراین ردیف هستند این نقشه ها را خنثی کرده و امروز نیز نقش شما جامعه ورزشکاران در مشارکت گسترده بی بدیل است.

وی بیان کرد: وضعیت ورزش استان در قبال وظایف عمومی که سالها تحربه شده با مواجهه منطقی و اصولی و تعیین کننده بوده و در میدان گشایش امور مردم ورزش پیشتاز و صاحب رتبه است و درحل مسایل مختلف در بحرانها ورزش به بضاعت و توانمندی خود نقش آفرینی کرده است.

جامعه ورزش به خلق حماسه مشارکت در انتخابات کمک کند

این مدیر اظهارداشت: امروز باید دستاوردهای دولت سیزدهم را مرور کنیم و توجه به این سند را در اولویت قرار دهیم و بدانیم آنچه در صحنه ورزش استان رقم خورده و در میادین ملی موفق بودیم بخشی تاریخی است و روند امید بخش و رو به جلویی را رقم زده و ظرفیت سازی های موثری در ورزش همگانی ایجاد شده است.

وی اضافه کرد: برگزاری انتخابات چهل و یکم در واقع یک رویداد کم نظیر تلقی می شود که یک نظام ۴۱ بار به آرای مردم مراجعه کرده و به نقش آنها باور دارد تا در حکمرانی سهیم شوند.

بخوانید:  زیرساخت های لازم برگزاری انتخابات پرشور فراهم شود

عباس ‌کاظمی در این مراسم گفت: از زحمات مدیرکل ورزش استان که در سال گذشته که دستاورد زیادی داشت تشکر می کنیم و امیدواریم این موفقیتها با کمک روسای هیئت ها تداوم یابد.

جامعه ورزش به خلق حماسه مشارکت در انتخابات کمک کند

معاون سیاسی امنیتی استانداری قزوین تصریح کرد: امروز کارکرد ورزش ابعاد گوناگونی دارد و ابعاد عمیق تر و گسترده تر اجتماعی و سیاسی و عمق بخشی سرمایه اجتماعی و کارکرد تربیتی و سلامت آن در اولویت قرار دارد.

 منبع

وی بیان کرد: یکی از ویژگیهای دولت سیزدهم این بود که در ابتدای کار سند تحول دولت مردمی را ارائه کرد و الگوی دولتمردان شد‌ که سرفصل های بسیار مهمی در آن وجود دارد و در حوزه ورزش جایگاه ویژه و نگاه عمیقی به ورزش شده است.

وی افزود: در زمان انتخابات عده ای فقط سیاه نمایی می کنتد تا به مطامع خود برسند و یک جریانی در کشور دچار ملاحظه کاری می شود و شاخص ها را درست بیان نمی کند لذا از جامعه ورزش انتظار داریم شاخص ها و ملاک ها را تبیین کنند تا انتخاب درست صورت گیرد و به حاشیه نرویم.

معاون سیاسی امنیتی استانداری قزوین گفت: چرا زبان ما در دفاع از اصول جمهوری اسلامی دچار لکنت می شود و نگرانیم از اصول نظام دفاع کنیم و اگر فکر می کنیم متهم به تعلق به جناحی می شویم این ‌نگاه ظلم است و باید با همه توان از باورها دفاع و آن را تشریح و شبهه زدایی کنیم.

وی گفت: قهرمانان ورزشی و پیش کسوتان و روسای هیئت های ورزشی یک ظرفیت ارزشمند برای گره گشایی از مشکلات و بیمه کردن کشور و تقویت اقتدار ملی هستند و باید از این ظرفیت بخوبی استفاده کنیم.

بخوانید:  یگان فاتحین جایگزین دژبان ارتش در بهشت حضرت زهرا (س) شد

معاون سیاسی امنیتی استانداری قزوین یادآورشد: تبیین شاخص ها در انتخاب اصلح بدون جانبداری متعصبانه رسالت دوم جامعه ورزش است زیرا محیط ورزش این ظرفیت را دارد که فارغ از تعلقات به شاخص های انتخاب یک  نامزد اصلح بپردازد.

جامعه ورزش به خلق حماسه مشارکت در انتخابات کمک کند

کاظمی اظهارداشت: شاخص هایی چون اخلاص، صداقت، مردم داری و مبارزه با فساد و تلاش خستگی ناپذیر و مراجعه به ظرفیت های درون زای کشور و جوانان  توانست ما را از بزنگاههای سخت نجات دهد که باید این مهم تبیین شود.

وی گفت: سه تحول چرخش آفرین در سند ذکر شده و مورد توجه قرار گرفت و محور مدیریت کلان ورزش حول آن قرار گرفت و دیگر فقط از نگاه تفریحی به ورزش توجه نمی شود بلکه ورزش به سمت سلامت محوری، عرصه دیپلماتیک و اقتصاد محور سوق داده می شود.

معاون سیاسی امنیتی استانداری قزوین تصریح کرد: در سند تحول دولت چند نشانگر سند مطلوب گنجانده شده که بایستی دسترسی مردم به ورزش را بیشتر کنیم، فضاهای ورزشی بهره ور شود، مشارکت مردم در ورزش همگانی توسعه یابد و در ادامه افزایش بیمه شدگان و ارتقای ورزش و حضور در رویدادهای بین المللی، توجه به ورزش سلامت محور و توسعه بازی های بومی و افزایش سهم اقتصاد ورزش از تولید ناخالص ملی و بالارفتن سهم بانوان از ورزش نیز گنجانده شده است.