جام باشگاه‌های آسیا؛ جدال پیکان با ویتنام در اولین گام

مریم حبیبی، فاطمه امینی، سمانه سیاوشی، سودابه باقرپور، مونا آشفته، فاطمه منظوری، مونا دریس محمودی، زهرا کریمی، مهسا کدخدا، نگار هاشمی، نگار کیانی، پوران زارع، زهرا مغانی و زهرا رضایی ۱۴ بازیکن اعزامی تیم پیکان به هانوی هستند. هانیه هاشمی به عنوان سرپرست، فاطمه رشیدی (سرمربی)، محمد مخدومی و مریم پرهیزکاری (مربیان)، راضیه دوستی (آنالیزور) و ساجده سروش به عنوان تراپیست کادر نیمکت نشین تیم پیکان تهران در قهرمانی باشگاه‌های زنان آسیا هستند.

** چهارشنبه ۶ اردیبهشت

خووسگول ارچیم (مغولستان) – آلتا (قزاقستان)؛ ساعت ۱۳

هیسامیتسو اسپرینگ (ژاپن) – پیکان تهران (ایران)؛ ساعت ۱۳

برنامه کامل مرحله گروهی این رقابت‌ها به وقت تهران به شرح زیر است:

هیپ هینگ (هنگ‌کنگ) – دیاموند فود فاین چف (تایلند)؛ ساعت ۱۰

پیکان تهران (ایران) – دای نام یونیورسیتی (ویتنام)؛ ساعت ۱۶:۱۵

آلتا (قزاقستان) – هیپ هینگ (هنگ‌کنگ)؛ ساعت ۷

در دیگر گروه این مسابقات نیز پنج تیم آلتا (قزاقستان)، دیاموند فود فاین چف (تایلند)، لیائونینگ دونگو‌ها (چین)، خووسگول ارچیم (مغولستان) و هیپ هینگ (هنگ‌کنگ) می‌روند.

لیائونینگ دونگو‌ها (چین) – هیپ هینگ (هنگ‌کنگ)؛ ساعت ۱۳

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف



منبع

کینگ وال (چین‌تایپه) – دای نام یونیورسیتی (ویتنام)؛ ساعت ۱۶

دیاموند فود فاین چف (تایلند) – خووسگول ارچیم (مغولستان)؛ ساعت ۱۰

** سه‌شنبه ۵ اردیبهشت

** جمعه ۸ اردیبهشت

آلتا (قزاقستان) – دیاموند فود فاین چف (تایلند)؛ ساعت ۱۲:۳۰

کینگ وال (چین‌تایپه) – هیسامیتسو اسپرینگ (ژاپن)؛ ساعت ۱۶

پیکان تهران (ایران) – کینگ وال (چین‌تایپه)؛ ساعت ۱۶

لیائونینگ دونگو‌ها (چین) – آلتا (قزاقستان)؛ ساعت ۱۰

بخوانید:  برگزاری موفق مجمع های انتخاباتی هیات های ورزشی توسط ورزش و جوانان لرستان

** پنج‌شنبه ۷ اردیبهشت

** شنبه ۹ اردیبهشت

انتهای پیام//





دیاموند فود فاین چف (تایلند) – لیائونینگ دونگو‌ها (چین)؛ ساعت ۱۰


آیا این خبر مفید بود؟

به گزارش خبرگزاری برنا، رقابت‌های والیبال قهرمانی باشگاه‌های زنان آسیا ۲۰۲۳ از ۵ تا ۱۲ اردیبهشت به میزبانی ویتنام برگزار می‌شود. پیکان تهران نماینده ایران در گروه نخست مرحله مقدماتی به مصاف تیم‌های دای نام یونیورسیتی (ویتنام)، کینگ وال (چین‌تایپه) و هیسامیتسو اسپرینگ (ژاپن) می‌رود.

خووسگول ارچیم (مغولستان) – لیائونینگ دونگو‌ها (چین)؛ ساعت ۹:۳۰

دای نام یونیورسیتی (ویتنام) – هیسامیتسو اسپرینگ (ژاپن)؛ ساعت ۱۶