جام جهانی اجاره خانه در این شهر ایران را بالا برد!

برخی صاحبخانه‌ها، هزینه اقامت را از روز اول آذر و همزمان با شروع بازی‌های جام‌جهانی دو سه برابر ایام فعلی اعلام می‌کنند.


اتاق خواب مستر

۴۵۰ هزار تومان

اتاق خواب مستر


آیا این خبر مفید بود؟

هزینه اقامت (آبان)

۸۴۰ هزار تومان

۶۳۰ هزار تومان


۹۰ متر

طبقه پایین این سوییت شامل سالن پذیرایی، آشپزخانه، تراس و سرویس می‌شود در طبقه دوم اتاق خواب مستر قرار دارد. در یک آگهی دیگر اجاره سوییت ۹۰ متری را در کیش شبی ۸۴۰ هزار تومان اعلام کرده‌اند. همین رقم در دو هفته ابتدایی آذر به شبی سه میلیون و ۲۰۰ هزار تومان افزایش پیدا می‌کند و فعلا امکان رزرو آن در هفته‌های سوم و چهارم آذر وجود ندارد. در این سوییت دوتا اتاق خواب وجود دارد و حداکثر پنج نفر می‌توانند در آن اقامت داشته باشند.

اتاق خواب مستر


جام جهانی اجاره خانه در این شهر ایران را بالا برد!

مالک سوییت ۹۰ متری در کیش الان شبی ۸۴۰ هزار تومان اجاره می‌گیرد. همزمان با شروع رقابت‌های جام‌جهانی این رقم به سه میلیون و ۲۰۰ می‌رسد.

 

مبلمان و تلویزیون

سه میلیون و ۲۰۰ هزار تومان

۹۹۹ هزار تومان

حداقل یک میلیون تومان

بخوانید:  توجه به حمل نقل کابلی برای توسعه زیر ساخت های گردشگری منطقه 22 تهران

به گزارش برنا؛ اقامت در کیش و سایر شهرهای جنوبی، به‌عنوان پیشنهادی برای کاهش هزینه تماشاگران ایرانی جام‌جهانی قطر مطرح شده است. ارقام چندصد میلیونی تورهای قطر و هزینه‌های نجومی هتل‌های این کشور بخشی از دردسرهای تماشاگران ایرانی در کشور میزبان جام‌جهانی محسوب می‌شوند، اما همزمان با نزدیک شدن به شروع مسابقات، شاهد افزایش تعرفه هزینه اقامت در سوییت‌های کیش هستیم.

متراژ

منبع

هزینه اقامت (آذر)


۹۰ متر

بخوانید:  اصابت راکت به «کریات شمونه» در اراضی اشغالی