جام جهانی ترمز برخی تیم‌ها را کشید/ انتخاب مربی موقت برای تیم ملی خودزنی است

یعقوب وطنی، پیشکسوت فوتبال درباره شرایط فنی لیگ برتر به خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا گفت: لیگ امسال به نسبت خوب ادامه پیدا می‌کند. وقفه‌ای که بابت جام جهانی بوجود آمد اندکی ترمز تیم‌ها را کشید. به طور مثال استقلال قبل از جام جهانی تیم بسیار خوبی بود. به طور کلی جام جهانی به لیگ آسیب زد چون در بازه زمانی غیرمتعارف برگزار شد. ورود مربیان خارجی خوب چون مورایس و خمز به کیفیت لیگ کمک کرده است. مربیان داخلی هم البته خوب کار کرده اند و همه باعث شده‌اند جاذبه لیگ بیشتر باشد.


انتهای پیام//

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

یعقوب وطنی: جام جهانی ترمز برخی تیم‌ها را کشید/ انتخاب مربی موقت برای تیم ملی خودزنی است

پیشکسوت فوتبال درباره مدعیان قهرمانی عنوان کرد: استقلال، سپاهان و پرسپولیس از دیگران جدا شده‌اند و باید قهرمان را از میان آن‌ها پیدا کرد. سقوط کننده‌ها؟ ادامه حضور نفت سلیمان و صنعت نفت هم در گرو معجزه است. اگر با مطالعه انتخاب‌های خود را انجام می‌دادند این وضعیت پیش نمی‌آمد.

منبع

وی در ادامه افزود: شما خمز را ببینید که چقدر با تمرکز و زود با فوتبال ما اخت شده. او از لحاظ فنی به ایران کمک می‌کند. یا حتی مورایس. مربیان جوان ایرانی می‌توانند از آن‌ها درس بگیرند. مربیانی هم هستند که حاشیه دارند. البته باشگاه‌ها را مقصر می دانم. نام نمی‌برم اما برخی باید مربیان را کنترل کنند. به هر صورت اطلاع دارم که مربیان‌مان کنار این مربیان خارجی علم‌آموزی می‌کنند.

وی در پایان گفت: خیلی از بازیکنان امید شناخته شده نیستند و نیاز به مربیان داخلی داریم. خودم مربی خارجی دوست دارم اما وقتی مشکلات وجود دارد بهتر است مربی داخلی انتخاب کنیم

وطنی در مورد مشکل بوجود آمده برای فولاد گفت: کار نکونام غیرحرفه‌ای بود. خوشحالم که فولاد از مربی‌اش حمایت می‌کند. رجبی انسانی بادانش و بااخلاق است. برای او آرزوی موفقیت می‌کنم.

پیشکسوت فوتبال ایران نظرات خود درباره شرایط فنی لیگ و انتخاب سرمربی تیم ملی را بیان کرد.