جام کنفدراسیون زنان آسیا؛ شکست شاگردان کمپدلی مقابل میزبان

جام کنفدراسیون زنان آسیا؛ شکست شاگردان کمپدلی مقابل میزبان

انتهای پیام //

حضور پررنگ هواداران فیلیپینی در سالن و تشویق بی‌وقفه آن‌ها انگیزه بازیکنان این کشور را برای برد بیشتر و شرایط را برای برتری این تیم فراهم کرده بود.

ترکیب تیم ملی والیبال زنان در این دیدار مهسا کدخدا، مائده برهانی، پوران زارع، تهمینه درگزنی، الهه پورصالح، زهرا مغانی و محدثه مشتاقی (لیبرو) بود.

شاگردان الساندرا کمپدلی در ست سوم این مسابقه 25 بر 20 به پیروزی رسیدند اما در ست‌های اول، دوم و چهارم به ترتیب با امتیازهای ۲۵ بر۱۹، ۲۵ بر ۲۲ و ۲۵ بر ۱۴نتیجه را به میزبان واگذار کردند.

ملی‌پوشان کشورمان که در بازی روز گذشته مقابل ویتنام مغلوب شده بودند، امروز با انگیزه‌ای بالاتر و با هدف برد حریف وارد زمین شدند، اما والیبالیست‌های میزبان در این دیدار سعی کردند با زدن سرویس‌های هدفمند دریافت ایران را متزلزل کنند چرا که آن‌ها برای صعود به دور دوم مسابقات نیاز به برد در این دیدار داشتند و از همه توان‌شان مقابل ایران استفاده کردند.

معاون سفیر جمهوری اسلامی ایران در مانیل از جمله تماشاگران این مسابقه در سالن بود. تیم ایران فردا (پنج‌شنبه سوم شهریور) در چهارمین دیدار خود در این پیکارها از ساعت ۱۲:۳۰ مقابل تیم چین قرار می‌گیرد.

تیم ملی زنان ایران در چهارمین مسابقه امروز به مصاف فیلیپین میزبان این رقابت‌ها رفت و سه بر یک مغلوب این تیم شد.

|