جای سایپا در لیگ برتر خالی است/ نتوانستیم سوءتفاهمات را از بین ببریم

وی که یکی از باسابقه‌های لیگ محسوب می‌شود در ادامه افزود:‌ به نحوی کار می‌کنم که به تیم کمک شود. سعی دارم مانند برادر بزرگتر به آن‌ها کمک کنم. مخصوصا در زمینه مسائل روحی و روانی.

چرا ساپیا که تیمی ریشه‌دار است هم اکنون در سطح دوم فوتبال ایران فعالیت می‌کند؟ پاسخ خالقی‌فر اینگونه بود: در لیگ برتر تیم‌ها قبلا کمتر هزینه می‌کردند و می‌شد با مبالغی کمتر فعالیت کرد. حالا اما به شدت نیاز به کمک مالی وجود دارد. به نظرم تصمیمات اشتباه باعث شد تا ساپیا حالا در لیگ دسته اول باشد همیشه گفته‌ام سایپا جزو ۵ باشگاه برتر ایران است. به واسطه قدمت و امکانات. جایگاه واقعا سایپا این نیست. با حضور آقای حسینی پور شرایط متحول شد و امیدواریم روندی که با فکری داشتیم ادامه یابد و بتوانیم به لیگ برتر برسیم. باید قبول کنیم فکری تیم را دوم تحویل داده و کار آقای حسینی نسب سخت است. خود ما هم به عنوان بازیکن باید با تمام تلاش و وجود کار کنیم تا زحمات باشگاه در این مدت هدر نرود.

منبع

رضا خالقی‌فر، بازیکن تیم فوتبال ساپیا تهران در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا در خصوص شرایط فعلی نارنجی‌پوشان در لیگ دسته اول اظهار داشت: خدا را شکر یکی از مدعیان اصلی صعود هستیم. تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا به هدف‌گذاری انجام شده برسیم. از ابتدای فصل با کادر فنی و دکتر حسینی پور اهدافی را مد نظر داشتیم و امیدواریم به آن برسیم.

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف