جدایی از ولایت چیزی جز بدبختی ندارد

به گزارش خبرگزاری برنا از مشهد، آیت الله سید احمد علم الهدی در خطبه های نماز جمعه امروز مشهد در حرم مطهر رضوی افزود: مردم پشت سر روحانیت هستند به طوری که در زمان انقلاب مردم به عشق رهبر کبیر خود به میدان آمدند و دشمن را از کشور بیرون کردند.  

علم الهدی افزود: مشت این فرد در دفاع از داعش باز شد و در طول تاریخ ثابت شده جریانی که مقابل امامت و روحانیت قرار داشته دزد یا مزدور اجنبی بوده است. 

انتهای پیام/منبع

علم الهدی افزود: در جریان فتنه ٨٨ نیز وقتی شخصی با ژست ملی مقابل ولایت درآمد، اعلام کردم این فرد مزدور است و با دشمنان خارجی همراهی می کند اما کسی گوش نداد. 

وی با اشاره به فرارسیدن سالروز کودتای آمریکا در سال ١٣٣٢ ادامه داد: تمام تاریخ حکومت رضاخان مزدوری برای انگلیس و اجنبی بود که با قدرت انقلاب، رهبری امام کبیر و همراهی مردم این لکه ننگ از تاریخ ایران حذف شد.

امام جمعه مشهد گفت: اگر حکمت مقام معظم رهبری و بیدارسازی مردم در ٩ دی و فتنه ٨٨ نبود سقوط کرده بودیم. 

امام جمعه مشهد گفت: در دوران پهلوی مردم ایران زیر چکمه ۴٠ هزار مستشار آمریکایی بودند که با انقلاب اسلامی این جریان ننگین برچیده شد و هم اکنون  بعد از گذشت ۶٩ سال از کودتای ١٣٣٢، باید از نکات عبرت آموز این کودتا استفاده کرد.

وی اضافه کرد: حال بعد چندین سال این فرد که جرات جسارت به سردار سلیمانی را نداشت در بیانیه ای به شهید همدانی به عنوان نفر دوم بعد از سردار سلیمانی در جنگ با داعش و دفاع از حرم هتاکی کرد و این سردار بزرگ را سردار بی افتخار خواند.

بخوانید:  فعالان عرصه صوت و تصویر فراگیر پیشنهادات خود را به دبیرخانه شورای انقلاب فرهنگی ارائه دهند/مصوبه جدید تسهیل‌گر است