جزئیات تحریم‌های تازه آمریکا علیه ایران

خبرگزاری رویترز به نقل از وب سایت وزارت خزانه داری آمریکا اعلام کرد که ایالات متحده روز پنجشنبه تحریم‌های جدیدی در رابطه با ایران اعمال کرده و براساس آن این تحریم‌ها علیه Oceanlink Maritime DMCC و کشتی‌های آن اعمال می‌شود.

تحریم های جدید 13 کشتی Oceanlink از جمله Anthea را شامل می شود. باکستر; Boreas; گاز کالیپسو; کیپ گاز; دمتر؛ السا؛ گلوکوس؛ هبه هکات; مراکی; گاز اقیانوس؛ و اوریا.

انتهای پیام/منبع

بر اساس اعداد وزارت خزانه داری ایالات متحده کشتی HECATE تحت مدیریت Oceanlink Maritime DMCC اخیراً کالاهای ایرانی به ارزش بیش از ۱۰۰ میلیون دلار را از طریق انتقال کشتی به کشتی از یک نفتکش تحریم شده دیگر به نمایندگی از شرکت سپهر انرژی جهان نما پارس ایران بارگیری کرده است. خزانه داری نوامبر گذشته سپهر انرژی را به دلیل فعالیت به عنوان یک شرکت پیشرو برای AFGS و MODAFL برای فروش کالاها به خریداران خارجی تحریم کرد.

وزارت خزانه داری آمریکا گفت که Oceanlink مستقر در امارات متحده عربی ناوگانی متشکل از ده‌ها کشتی را اداره می‌کند که در حمل و نقل کالاهای ایرانی دخیل هستند.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری برنا، وزارت خزانه‌داری آمریکا از اعمال تحریم‌های جدید در رابطه با ایران علیه یک شرکت فعال در زمینه حمل و نقل خبر داد.

بخوانید:  دیدار معاون اول رییس جمهور با پدر شهیدان مرشدی