جزییات برنامه آموزش و پرورش برای سالروز شهادت سردار دلها/ از پیاده روی خانوادگی به نام حاج قاسم تا حضور بسیج دانش آموزی در مزار مرد میدان


جزییات برنامه آموزش و پرورش برای سالروز شهادت سردار دلها/ از پیاده روی خانوادگی به نام حاج قاسم تا حضور بسیج دانش آموزی در مزار مرد میدان

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش جزئیاتی از برگزاری برنامه های فرهنگی به مناسبت ایام شهادت حاج قاسم سلیمانی در سراسر کشور خبر داد.

اصغر باقرزاده معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش در گفت وگو با خبرنگار گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ درباره برنامه ریزی اجرای برخی اقدامات برای ترویج مکتب حاج قاسم بین دانش آموزان دهه هشتادی و دهه نودی همزمان با فرارسیدن سالروز شهادت حاج قاسم سلیمانی اظهار داشت: ایام شهادت حاج قاسم سلیمانی تشکلهای دانش آموزی از جمله بسیج، سازمان دانش آموزی و معاونت پرورشی برنامه های گسترده ای را سراسر کشور به صورت متمرکز در مزار سردار برگزار می کند.

وی افزود: یکی دیگر از برنامه ها مربوط به پیاده روی خانوادگی از اماکن مقدسه در پنجشنبه قبل از روز شهادت و پنجشنبه بعد از شهادت است .

 معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش ادامه داد: برنامه های دیگری از جمله برگزاری جشنواره سالانه ارزشی، فرهنگی، مطالعه کتاب و پویش های مختلف که یکی از سرفصل های مهم این جشنواره از زمان شهادت حاج قاسم با عناوین مرد میدان، حبیب دلها به سردار اختصاص یافت؛ شرکت در این پویش ها زمان شهادت سردار بیشتر شده و از برگزیدگان این زمینه تقدیر خواهد شد.

باقر زاده گفت: کارمندان و اعضای هیات علمی دانشگاه فرهنگیان هم در سه روز منتهی به شهادت سردار در کرمان گرد یکدیگر آمده و اعضای بسیج دانش آموزی هم در 13 دی ماه همزمان با روز شهادت سردار بر سر مزار آن عزیز مراسمی را برگزار می کنند.

 انتهای پیام/


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

منبع