جزییات طرح مسدود کردن کارت بانکی مفقود شده در روزهای تعطیل

انتهای پیام/


|


درباره کارت‌های بانکی همچنین کارشناسان پلیس فتا به کاربران تاکید می‌کنند که کارت و رمز عابر بانک خود را به دیگران ندهید.

مسدودسازی کارت از طریق خدمات بدون کارت دستگاه‌های ATM هم به این شکل میتواند انجام شود که با مراجعه به نزدیک‌ترین دستگاه خودپرداز در محل خود، دکمه ثبت و سپس گزینه مسدود کردن کارت را انتخاب کنید. شماره کارت و رمز کارت را وارد کنید و درنهایت کارت به سرقت رفته و یا مفقودی شما مسدود خواهد شد.


جزییات طرح مسدود کردن کارت بانکی مفقود شده در روزهای تعطیل

بخوانید:  هیات رییسه هیات تحقیق ‌و تفحص از شرکت شستا تعیین شدند

منبع

مسدودسازی کارت از طریق همراه بانک هم در بیشتر نرم افزار‌های بانکی وجود دارد.

همچنین باید دقت کنید و هنگام خرید به وسیله کارت‌های بانکی مراقب عملیات کسر از حساب و کشیدن کارت در دستگاه‌های کارت‌خوان باشید و توجه کنید که این عملیات در مقابل چشم خودتان انجام شود.

مسدودسازی کارت از طریق تماس با تلفن گویای بانک مربوطه و صحبت با کارشناس یا اپراتور که با پاسخ به سوالاتی اعم از شماره کارت و یا مشخصات هویتی و رمز کارت انجام می‌شود.


آیا این خبر مفید بود؟

در ایامی که بانک‌ها تعطیل‌اند و به دلیل جلوگیری از سوءاستفاده کردن از کارت بانکی باید آن را سریع مسدود کرد، این امکان وجود دارد تا بدون مراجعه به بانک این کار را در هر ساعتی از شبانه روز انجام داد.

پیگیری کارت بانکی گمشده در زمان تعطیلی بانک‌ها از مواردی است که برای تمام دارندگان آن همواره با سوال‌های فراوانی روبرو بوده است.

به گزارش خبرگزاری برنا، در برخی مواقع برای ما پیش می آید که کارت عابر بانکمان را گم می کنیم و یا کارتمان به سرقت می رود.

آیا می دانید بهترین اقدام در این مواقع چیست و چطور می شود کارت خود را با کمترین اتلاف وقت بسوزانیم؟