جسارت به حرم اهل بیت (ع) برای ما از همه چیز دردناک‌تر است


امام جمعه شیراز: جسارت به حرم اهل بیت (ع) برای ما  از همه چیز دردناک‌تر است

امام جمعه شیراز و نماینده ولی‌فقیه در فارس با تاکید براینکه جسارت به حرم اهل بیت (ع) برای ما شیرازی‌ها از همه چیز دردناک‌تر است گفت : این از خدا بیخبر چطور راضی شد که در مقدس‌ترین مکان‌ها و محل عبادت و بندگی خدا زن و مرد و بچه را به گلوله ببندند و مادری که بچه در آغوش دارد به گلوله بسته شود.

به گزارش خبرگزاری برنا از فارس، آیت‌الله لطف‌الله دژکام در خطبه‌های امروز نماز جمعه شیراز ضمن تسلیت حادثه تروریستی حرم مطهر شاهچراغ(ع)، گفت: مصیبت جانگدازی برای همه امت اسلامی و ملت بزرگ ایران پیش آمده است که شیرازی‌ها صاحب عزایش هستند.

وی ضمن ابراز تاسف از حادثه شاهچراغ(ع) ابرازداشت:  متاسفانه دراین حادثه زائران حرم شاهچراغ (ع) از کودک و زن و مرد و نوجوان در حادثه دردناک تروریستی حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) به شهادت رسیدند.

نماینده ولی فقیه در فارس  تاکید کرد:  آرتین ۵ ساله مجروح این حادثه  که باچشمان خود کشته شدن پدر و مادرش را دیده است ، ما را به یاد مظلومیت حضرت سکینه و حضرت رقیه امام حسین (ع) انداخت.

آیت‌الله دژکام تصریح کرد: داعشی‌ها، آمریکایی، انگلیسی‌ها و همه دشمنان ایران بدانند که مبغوض‌ترین افراد در چشم ما شما مستکبرانی هستند که سلاح به دست آن‌ها می‌دهند تا در حرمی که محل قداست و امنیت است در جلوی کودک پنج ساله، پدر و مادر و برادرش را بکشند.

نماینده ولی فقیه دراستان فارس با تقدیر از نیروهای انتظامی  عنوان کرد: اوباش و بر هم زنندگان نظم و ساختارشکنان رفتارهایی می‌کنند که کینه خود را نسبت به این ملت مسلمان نشان می‌دهند و از نیروهای امنیتی تقاضا داریم این قضیه را دنبال کنند و مراقب باشند امنیت ما توسط دشمن مخدوش نشود.

امام جمعه شیراز  همچنین بیان کرد: ما به عنوان نیروی پشتیبان نیروی انتظامی و بسیج از هر کمکی برای امنیت کشور و جلوگیری از چهره‌های خبیث داعشی به کشور هر کمکی بتوانیم خواهیم کرد.

انتهای پیام

 


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

منبع