جشنواره غذای اقوام ایرانی و بازی های بومی محلی در مهرگان برگزار شد

 

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

جشنواره غذای اقوام  ایرانی و بازی های بومی محلی در مهرگان برگزار شد

حجت الاسلام علیمردانی رئیس کمیسیون فرهنگی ورزشی شورای اسلامی شهر محمدیه نیز گفت: رویکرد اعضای شورا و شهرداری محمدیه در برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی، دینی بخصوص جشن ها کمک به افزایش نشاط اجتماعی خانواده هاست.


آیا این خبر مفید بود؟

منبع

پیری اظهارداشت: در این جشنواره با ترویج غذاهای ساده، سالم و طبیعی و ارائه روش‌های جدید آشپزی، نوآوری و خلاقیت از سوی بانوان شرکت کننده فرصتی شد تا هم فرهنگ استفاده از غذای سالم در میان خانواده ها رایج شود و هم فضای بانشاطی برای سرگرمی و گذران اوقات فراغت مردم مهیا شود.

شهردار محمدیه هدف از اجرای مسابقه غذای اقوام ایرانی را ارتقای سلامت شهروندی دانست و یادآورشد: اجرای این جشنواره ها علاوه بر ارتقای سلامت شهروندی زمینه آشنایی عموم مردم با غذاهای سنتی و خانگی اقوام را مهیا می کند که استقبال بانوان نشان داد بایستی در این زمینه برنامه های بیشتری را اجرا کنیم.


حجت الاسلام علیمردانی اجرای برنامه طناب کشی، برپایی غرفه های نقاشی کودکان، آشنایی کودکان با اداوات اطفای حریق و نحوه کار با آن، توزیع ۲۰۰۰ پرس غذای آش رشته از دیگر برنامه های این جشنواره بود.


انتهای پیام

شهردار محمدیه تصریح کرد: برگزاری جشنواره غذای اقوام ایرانی در پارک بهشت مهرگان برای بهره بردن همه مردم از خدمات و امکانات شهرداری بخصوص برنامه های متنوع فرهنگی و اجتماعی تدارک دیده شد و تلاش کردیم با اجرای این برنامه زمینه توزیع عادلانه خدمات و برنامه های فرهنگی  و ورزشی در همه مناطق و جلب رضایت هروندان مهیا شود.

به گزارش خبرنگار اجتماعی برنا از قزوین؛ پارک بهشت مهرگان روز جمعه ۲۲ اردیبهشت میزبان جشنواره غذای اقوام ایرانی و بازی های بومی محلی بود که با حضور بخشدار، اعضای شورای اسلامی شهر محمدیه و دیگر مسئولان محلی برگزار شد.

بخوانید:  نشاط و شور دانشجویی را نباید در 85 ساعت اوقات فراغت نادیده بگیریم