جشن صعود لیگ برتر به وقت پنجاه بدر/ رونق گردشگری و نشاط اجتماعی با لیگ برتری شدن

مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین تصریح کرد: ما مدتهاست به فکر بسترسازی و تمهید مقدمات برای جشن قهرمانی و آمادگی برای لیگ برتری شدن هستیم و در این زمینه نشست هایی با استاندار محترم داشته ایم که در بازدید امام جمعه و استاندار و نمایندگان مجلس از تمرینات این تیم قول های مساعدی برای حمایت داده شد که برای ما ارزشمند است.  

وی یادآورشد: با پیشنهاد استاندار محترم آمادگی داریم جشن صعود تیم شمس آذر به لیگ برتر و جشن پنجاه بدر را همزمان برگزار کنیم تا خاطره ای خوش برای مردم قزوین رقم بخورد و رویدادی ماندگار در تاریخ ورزشی استان ثبت و ضبط شود.

علایی مقدم افزود: باید همه زیرساختها را تامین کنیم تا مشکلی در زمان برگزاری مسابقات لیگ برتر نداشته باشیم.

این مسئول ورزشی از مدیران مجموعه شمس آذر در تیم داری و حمایت مالی تقدیر و تشکر کرد و اظهارداشت: شمس آذر با کمترین هزینه در مقایسه با سایر تیم ها در لیگ یک درخشید و جا دارد از همه دست اندرکاران اعم از مدیرعامل، سرمربی، کادر فنی ، بازیکنان و رسانه ها در این موفقیت تقدیر کنیم.

دقیقی

4371316

علایی مقدم اظهارداشت: میزبانی از تیمهای لیگ برتری و هواداران تیم های استانها یک فرصت است که می تواند زمینه معرفی قزوین را به عنوان یک منطقه گردشگری مهیا کند و این فرصت به رونق اقتصادی و کسب و کارها هم منجر خواهد شد.

جشن لیگ برتری و پنجاه بدر همزمان برگزار می شود

وی تصریح کرد: تیم داری در لیگ برتر هزینه های سنگینی دارد و باید بتوانیم چند بازیکن شاخص را جذب کرده و سایر مقدمات را آماده کنیم تا سال خوبی را آغاز و سپری کنیم.

بخوانید:  احکام ۱۴ متهم پرونده شهادت شهید عجمیان صادر شد

عباس علایی مقدم در گفتگو با خبرنگار ورزشی برنا در خصوص صعود قریب الوقوع تیم فوتبال شمس آذر به لیگ برتر اظهارداشت: خوشبختانه با مدیریت خوب باشگاه شمس آذر و تلاش ارزشمند سرمربی، مربیان و کادر فنی و بازیکنان با غیرت تیم فوتبال شمس آذر شاهد جایگاه بسیار خوب این تیم در صدر لیگ یک هستیم و با نتایج کسب شده امیدواریم وارد لیگ برتر شویم.

استادیوم

علایی مقدم با اشاره به دستاوردهای لیگ برتری شدن تیم فوتبال شمس آذر اظهارداشت: بدون تردید داشتن یک تیم لیگ برتری در فوتبال به یک مدیریت و اقدامات مناسب نیاز دارد و باید بستر سازی برای تیم داری و میزبانی و نیز  حامیان مالی هم پیش بینی شود زیرا  دستاوردهای زیادی برای قزوین خواهد داشت که لازم است از این فرصت بخوبی استفاده کنیم.

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالفمنبع

وی بیان کرد: البته باید استادیوم 15 هزار نفری سردار آزادگان را آماده کنیم و با رفع نواقص و ایرادهای فنی بتوانیم  استانداردهای لازم را تامین کرده و مجوز و موافقت AFC را دریافت کنیم تا زمین بازی تایید شود و اقدامات لازم برای این کار را انجام می دهیم.

لیگ برتری شدن فوتبال قزوین به رونق گردشگری کمک می کند

وی تصریح کرد: پخش مستقیم مسابقات و دیده شدن قزوین در شبکه های سراسری می تواند زمینه شناسایی فوتبالیست های قزوین را مهیا کند و بدون تردید روند رو به پیشرفت و تعالی در فوتبال را نیز شاهد خواهیم بود.

انتهای پیام

وی افزود: سه بازی حساس دیگر داریم که شهرداری آستارا، مس شهر بابک و سایپای تهران برای ما سرنوشت ساز است و امیدواریم با پیروزی در این بازی ها بتوانیم جشن قهرمانی را برگزار کرده و یک افتخار دیگر به افتخارات ورزشی خود اضافه کنیم.

بخوانید:  ۱۱ روش مؤثر برای تسکین درد سیاتیک

مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین یادآورشد: مهمترین دستاورد لیگ برتری شدن تیم فوتبال شمس آذر ایجاد نشاط اجتماعی است که در میان جوانان و ورزشکاران شور و شعف خاصی ایجاد خواهد شد و هر هفته می توانیم میزبان علاقمندان به این رشته باشیم که بسیار ارزشمند است.

photo_2023-03-04_00-46-15


آیا این خبر مفید بود؟

مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین گفت: رفع نواقص فنی استادیوم و ایجاد گیت ورودی، بازسازی سرویس های بهداشتی، راه اندازی تابلوهای استادیوم، رفع ایراد محل تماشاگران، تامین زیرساخت ها، تامین دو زمین چمن برای تمرین تیم از مهمترین نیازهایی است که باید تامین شود.