جمع آوری ۱۷۵ میلیارد تومان کمک‌های مردمی‌برای زلزله‌زدگان خوی، ترکیه و سوریه

به گزارش خبرگزاری برنا؛ وحید سلیمی رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر ارزش ریالی مجموع کمک‌های نقدی و غیر نقدی جمع آوری شده توسط جمعیت هلال احمر را تشریح کرد و گفت: کمک های نقدی مردمی و سازمانی جذب شده توسط سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر در عملیات کمک رسانی به آسیب دیدگان از زمین لرزه ترکیه تاکنون به بیش از  ۴ میلیارد و ۵۶۴ میلیون ریال رسیده است.

رئیس سازمان داوطلبان افزود: بدین ترتیب، جمع کل کمک‌های نقدی و غیر نقدی در مجموع ۳ عملیات بشر دوستانه ترکیه، سوریه و خوی به بیش از ۱۷۵ میلیارد و ۹۱۴ میلیون تومان رسیده است.

وی افزود: جمع کل کمک های نقدی و غیر نقدی جمع آوری شده برای زلزله زدگان ترکیه به بیش از ۱۶۵ میلیارد و ۷۰۶ میلیون ریال رسیده است.

سلیمی در بخش دیگری از سخنان خود به مجموع کمک های مردمی و خیرین به زلزله زدگان خوی اشاره کرد و گفت: جمع کل کمک های نقدی و غیر نقدی تحویل شده به واحد داوطلبان جمعیت هلال احمر شعبه خوی شامل اقلام اهدایی و مشارکت‌های مردمی، اهدایی تشکل‌های مردم نهاد، کمک های بنگاه‌های بخش خصوصی در قالب مسئولیت اجتماعی شرکتی، به بیش از ۱۵۶ میلیارد و ۱۲۱ میلیون تومان رسید.


آیا این خبر مفید بود؟

منبع

جمع آوری ۱۷۵ میلیارد تومان کمک‌های مردمی‌برای زلزله‌زدگان خوی، ترکیه و سوریه