«جهاد تبیین» بهترین راهکار مقابله با دشمن در جنگ شناختی است

وی سالگرد شهادت مظلومانه آیت ‌الله غفاری را تسلیت گفت.

«جهاد تبیین» راهکار مقابلۀ با دشمن در جنگ شناختی امروز است

وی بیان کرد: ما مسلمانان همانگونه که به پیغمبر و قرآن ایمان داریم، به حضرت مسیح و کتاب آن حضرت نیز اعتقاد داریم، البته نه کتاب تحریف شده، بلکه وظیفه داریم به کتاب انجیل حقیقی ایمان داشته باشیم.

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالفمنبع

امام جمعه قزوین تأکید کرد: مسلمانان به همه پیغمبران و کتب آسمانی ایمان دارند و یقین داریم همان‌طور که در آخرالزمان حضرت مسیح (ع) به امام زمان (عج) اقتدا می‌کند، مسیحیت در دنیا نیز با مسلمانان هماهنگ می‌شوند که امروز نیز آثار آن را در برخی نقاط جهان مشاهده می‌کنیم.


آیا این خبر مفید بود؟

به گزارش خبرنگار فرهنگی برنا از قزوین؛ آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در خطبه‌های نماز جمعه قزوین در مسجدالنبی  اظهار داشت: آینده جهان، آینده اسلام است زیرا اسلام همه کتب آسمانی و همه انبیای الهی را قبول دارد و باید پیروان انبیای الهی بدانند که این دین در مقابل آن‌ها نیست بلکه ادامه دهنده راه انبیاء (ع) پیشین است.

خطیب نماز جمعه قزوین یادآورشد: حضرت زهرا (س) برای همه جامعه محبوب است و هر که ایشان را شناخته در پیشگاه عظمت شخصیت آن حضرت تواضع نشان داده است.

خطیب نماز جمعه قزوین عنوان کرد: این روزها سالگرد اشغال کشور افغانستان توسط شوروی سابق است که دیدیم شوروی از هم پاشید و امیدواریم مردم افغانستان استقلال خود را دنبال کرده و کشوری مستقل، توانمند و مسلمان در دنیا جلوه کنند.

بخوانید:  ۴۳ عضو هیأت علمی دانشگاه تهران در میان پژوهشگران پر استناد یک درصد برتر دنیا

آیت‌الله عابدینی عنوان کرد: زنان عفیف و با شخصیت جامعه ما به کسانی که به شرارت‌ها دامن زدند، پاسخ منفی دادند و عوامل شیطنت و شرارت را ناامید و مأیوس کردند و اینها همان دختران حضرت زهرا (س) هستند و ما به داشتن زنانی با عفت و شرف افتخار می‌کنیم.

عابدینی تصریح کرد: در جنگ شناختی، دشمنان تلاش کردند چهره حقیقی یزید شناخته نشود و امروز نیز دشمن با همین رویکرد می خواهد به ما آسیب بزند لذا باید با جهاد تبیین در این جنگ مقابل دشمن قرار بگیریم و آنها را شکست دهیم.

انتهای پیام

وی با اشاره به حضور مردم در نهم دی‌ ماه سال88 گفت: نهم دی‌ماه نماد حضور حماسی مردم در مقابلۀ با جنگ شناختی است که فضای کشور را تغییر داد.

نماز جمعه ۴

آیت الله عابدینی اظهارداشت: حضرت زهرا (س) در ایمان و بصیرت الگوست و شخصیتی بود که مظلومیت ولایت امیرالمؤمنین (ع) و جایگاه آن حضرت را شناخت و جان خویش را فدا کرد تا روشنگری و بصریت افزایی کند.

وی بیان کرد: آن حضرت در فرزند پروری نمونه عالم هستی است و فرزندانی مانند امام حسن (ع)، امام حسین (ع) و حضرت زینب (س) را در دامان خویش پرورش داد.

وی با تسلیت شهادت حضرت زهرا (س) بیان کرد: فاطمه زهرا (س) سرور و بزرگ زنان عالم از ابتدا تا انتهای خلقت و در همه جای عالم است و در قیامت هم سیده زنان اهل بهشت و نمونه یک زن کامل دینی است.

 

امام جمعه قزوین گفت: حضرت زهرا (س) مجاهد اول در جنگ شناختی دشمن بود و امروز هم دشمن در جنگ شناختی تلاش می‌کند فرزندان کشور برای اجانب کار کنند و به شهدا و آرمان‌های والای خود بی‌تفاوت شوند و این جنگ شناختی را در صدر اسلام نیز شروع کردند، به‌گونه‌ای که بخشی از جامعه از حضور امام علی (ع) در مسجد متعجب شدند و کاری کردند تفاوت حضرت با معاویه شناخته نشود.

بخوانید:  تماس ۶۸‌ هزار نفر با سامانه ملی سفر/ استقبال مسافران از سامانه ۰۹۶۲۹

حضرت زهرا (س) مجاهد اول در جنگ شناختی دشمن بود