جهاد تبیین محور اصلی برنامه های دهه فجر باشد


جهاد تبیین محور اصلی برنامه های دهه فجر باشد

معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: جهاد تبیین باید محور اصلی برنامه‌های دهه فجر باشد و ارگان‌ها و سازمان‌های مختلف در راستای دستاوردهای انقلاب اسلامی در جامعه بویژه برای قشر جوان برنامه ریزی کنند.

به گزارش خبرگزاری برنا از سیستان و بلوچستان ، رحمدل بامری در نشست مدیران کمیته‌های تخصصی ستاد دهه فجر سیستان و بلوچستان اظهارداشت: جهاد تبیین از تکالیف سیاسی و شرعی هست که ولی فقیه آن را مشخص کردند و دهه فجر بهترین زمان برای ادای جهاد تبیین است.

وی تاکید کرد: آموزش و پرورش در این زمینه با اجرای برنامه‌های فرهنگی و شاد با رویکرد جهاد تبیین می‌تواند به این موضوع مهم بپردازد.

معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: برای ادای جهاد تبیین باید حقایق قبل و بعد از انقلاب به درستی تبیین تا جلوی تحریف‌های دشمن گرفته شود.

وی افزود: دشمن افکار جوانان و بنیان خانواده را هدف قرار داده و در فضای مجازی تبلیغات زیادی را برای انحراف جوانان و بانوان انجام داده که باید در این زمینه هوشیار بود و با تولید محتوا و برنامه‌های شاد و متنوع به مقابله با جبهه رسانه‌ای دشمن بپردایم.

بامری خاطرنشان کرد: دشمن همواره القا می‌کند که انقلاب نه تنها کاری برای مردم نکرده است بلکه شرایط را بر آنها سخت کرده که این تحریف‌ها نه تنها از سوی بیگانگان بلکه از سوی برخی عوامل در داخل که نگاه به بیرون دارند و هیچ‌گاه نگاه به ارزش های اسلامی نداشتند، نیز دنبال می‌شود.

وی همچنین از اداره ورزش و جوانان و صدا و سیمای استان خواست در اجرای برنامه های مفرح شاد و فرهنگی با موضوعات انقلاب و دستاوردهای آن اهتمام بیشتری بورزند.

اجرای برنامه‌های دهه فجر در قالب ساماندهی ۳۰ کمیته تخصصی در سیستان و بلوچستان

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان و رئیس ستاد دهه فجر استان نیز بر لزوم مردمی بودن برنامه‌های گرامیداشت دهه فجر در سطح استان و فراهم‌سازی زمینه‌ی حضور حداکثری مردم در این برنامه‌ها تأکید کرد.

عباس صفدری افزود: امسال برنامه ریزی شده تا کمیته‌های ۳۰ گانه دهه فجر سیستان و بلوچستان برنامه های دهه مبارک فجر را ساماندهی و اجرا کنند.

وی با تاکید بر ارتقای برنامه‌ها از لحاظ کمی و کیفی بیان کرد: بصیرت افزایی، روشنگری، مدیریت جهادی، دشمن شناسی، حهاد تبیین و اقتصاد مقاومتی از برنامه‌هایی هست که ستاد دهه فجر استان امسال در دستور کار خود قرار داده است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان بیان کرد: باید با برنامه‌ریزی دقیق و تبلیغات و فضاسازی محیطی و محله‌ای در دهه فجر امسال، پیام آگاهی‌بخش و بصیرت افزایی انقلاب اسلامی را برای نسل جوان تبیین کرد.

وی گفت: تبعیت از ولایت مطلقه فقیه، تحکیم وحدت، نهادینه کردن ارزش‌های انقلاب اسلامی و معرفی خدمات نظام از جمله مهمترین اهداف گرامیداشت دهه فجر است و باید این مسائل در برنامه‌های این دهه به‌ دقت مورد توجه قرار گیرد.

صفدری با اشاره به حجم تبلیغات رسانه‌ای دشمنان در فضای مجازی علیه ملت و انقلاب اسلامی بیان کرد: باید همه از ظرفیت شبکه‌های اجتماعی برای تبیین، روشنگری و روایتگری صحیح انقلاب اسلامی به مردم و جهانیان استفاده کرده و واقعیت‌ها را بازگو کنیم.

وی خاطرنشان کرد: باید در قالب برنامه‌های فرهنگی و هنری نوآورانه بتوانیم انقلاب را به نسل جوان و نوجوان معرفی کرد.

انتهای پیام


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

منبع