جهاد تبیین محور اصلی برنامه های دهه فجر باشد


منبع

به گزارش خبرگزاری برنا از سیستان و بلوچستان ، رحمدل بامری در نشست مدیران کمیته‌های تخصصی ستاد دهه فجر سیستان و بلوچستان اظهارداشت: جهاد تبیین از تکالیف سیاسی و شرعی هست که ولی فقیه آن را مشخص کردند و دهه فجر بهترین زمان برای ادای جهاد تبیین است.

وی تاکید کرد: آموزش و پرورش در این زمینه با اجرای برنامه‌های فرهنگی و شاد با رویکرد جهاد تبیین می‌تواند به این موضوع مهم بپردازد.

معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: برای ادای جهاد تبیین باید حقایق قبل و بعد از انقلاب به درستی تبیین تا جلوی تحریف‌های دشمن گرفته شود.

وی افزود: دشمن افکار جوانان و بنیان خانواده را هدف قرار داده و در فضای مجازی تبلیغات زیادی را برای انحراف جوانان و بانوان انجام داده که باید در این زمینه هوشیار بود و با تولید محتوا و برنامه‌های شاد و متنوع به مقابله با جبهه رسانه‌ای دشمن بپردایم.

بامری خاطرنشان کرد: دشمن همواره القا می‌کند که انقلاب نه تنها کاری برای مردم نکرده است بلکه شرایط را بر آنها سخت کرده که این تحریف‌ها نه تنها از سوی بیگانگان بلکه از سوی برخی عوامل در داخل که نگاه به بیرون دارند و هیچ‌گاه نگاه به ارزش های اسلامی نداشتند، نیز دنبال می‌شود.

وی همچنین از اداره ورزش و جوانان و صدا و سیمای استان خواست در اجرای برنامه های مفرح شاد و فرهنگی با موضوعات انقلاب و دستاوردهای آن اهتمام بیشتری بورزند.

انتهای پیام


بخوانید:  اثر استرس مزمن بر استفاده بدن از کالری و مواد مغذی

جهاد تبیین محور اصلی برنامه های دهه فجر باشد

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف