حجت‌الاسلام و المسلمین حاج علی اکبری خطیب این هفته نمازجمعه تهران


سخنگوی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه خبر داد

حجت‌الاسلام و المسلمین حاج علی اکبری خطیب این هفته نمازجمعه تهران

نمازجمعه این هفته تهران، 2 دی‌ماه در مصلی امام خمینی(ره)، به امامت حجت‌الاسلام و المسلمین حاج علی اکبری برگزار خواهد شد.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری برنا، نمازجمعه این هفته تهران، 2 دی‌ماه در مصلی امام خمینی(ره)، به امامت حجت‌الاسلام و المسلمین حاج علی اکبری برگزار خواهد شد. طبق روال، ساعت 10صبح درب‌های مصلی امام خمینی(ره) به روی نمازگزاران گشوده می‌شود و برنامه از ساعت 10 و 45 دقیقه آغاز خواهد شد و در ادامه علیرضا عبدی معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سوادآموزی سخنرانی خواهد کرد.

هم چنین در بخش معرفی کتاب این هفته نماز‌جمعه تهران، کتاب «قطره از دریا نشانی می‌دهد؛ بازخوانی مقام و منزلت حضرت فاطمه زهرا علیها السلام در کلام رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای(مدظله العالی)» معرفی می‌گردد.

در این کتاب کوشش شده است بخشی از ارادت رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای – دامت برکاته – که خود سلاله‌ای از نسل فاطمه زهرا(س) و نشانه‌ای کامل از اقیانوس بیکران فاطمی است، ارائه گردد.

معظم له که در همه حال ارادت خود را به آستان آسمان آسای مادر خویش فاطمه زهرا(س) ابراز داشته است، در مناسبت‌های گوناگون، پیر و جوان جامعه اسلامی را به افزودن محبت او در دل‌ها و پیمودن راه او در قدم‌ها فراخوانده است و تعابیری بس بلند و زیبا درباره‌ی آن مادر قدسی به کار برده است.

کتاب “قطره از دریا نشانی می‌دهد” در ۱۷ فصل تنظیم و توسط انتشارات مسیا منتشر گردیده است.

 کتاب “قطره از دریا نشانی می‌دهد” با ۳۰ درصد تخفیف در غرفه کتاب آدینه واقع در ضلع شرقی شبستان مصلی در معرض انتخاب نمازگزاران محترم می‌باشد.

انتهای پیام/


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

منبع