حضور حداکثری در انتخابات نظام اسلامی را بیمه می‌کند

وی صرفه جویی و افزایش بهره وری را از جمله راهکارهای رفع مشکلات اقتصادی عنوان کرد و افزود: هیچ کشوری با اسراف به جایی نرسیده و بر همین اساس صرفه جویی در مصرف منابع و افزایش بهره‌وری باید در دستور کار آحاد مردم و مسئولان قرار گیرد.

آیت الله دری نجف آبادی اظهار کرد: رژیم اسرائیل تلاش داشت باریکه غزه را به شهر سوخته تبدیل کند و مردم این منطقه را به سمت مصر و کرانه باختری و سرزمین‌های اردن کوچ دهد.

وی ادامه داد: مسئولان باید رقابت و امنیت سالم، اخلاقی بودن و سلامت انتخابات را در دستور کار خود قرار دهند و برای حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رای تلاش کنند.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با یادآوری سالروز شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی نیز گفت: سردار شهید سلیمانی در طول خدمت خود به دنبال پست، باند و جناح بازی نبود و همواره در انجام کار خیر پیش قدم بودند و نیاز است مسئولان سیره آن شهید والامقام را سرلوحه امور خود قرار دهند.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی استفاده از سامانه‌های آبیاری نوین در کشاورزی را از جمله راهکارهای صرفه جویی و افزایش بهره‌وری آب عنوان کرد و گفت: اجرای آبیاری بارانی افزایش مصرف و کاهش بهره وری آب را در بخش کشاورزی به همراه داشته و انتقال آب از طریق سامانه آبیاری نوین به ریشه گیاهان نقش مهمی در افزایش بهره‌وری و صرفه‌جویی آب در این بخش را به همراه دارد.منبع

به گزارش برنا از مرکزی ، آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی روز یکشنبه در جمع ائمه جمعه استان مرکزی، گفت : حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رای قدرت جمهوری اسلامی ایران را به رخ جهانیان می‌کشد.

بخوانید:  تعویق سفر سالیوان به عربستان صعودی

امام جمعه اراک با یادآوری حوادث غزه گفت: اکنون پس از ۷۵ سال سلطه صهیونیست‌ها، با انجام عملیات طوفان الاقصی توسط رزمندگان حماس همه چیز به نفع مردم غزه و فلسطین تغییر کرده‌ است.

وی به انتخاب اصلح‌ترین افراد نیز تاکید کرد و گفت: انتخاب افراد توانمند، دلسوز و انقلابی برای مجلس شورای اسلامی می‌تواند زمینه‌ساز توسعه و پیشرفت کشور را فراهم کند.

آیت الله دری نجف آبادی اظهار کرد: با همکاری و همراهی مسئولان و مردم استان مرکزی نرخ مشارکت در انتخابات در این استان باید به بالای ۷۰ درصد برسد و مردم استان همراه با کشور باید با حضور حداکثری در انتخابات همانند گذشته توطئه‌های دشمنان را نقش بر آب کنند.