حضور داورزنی در فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین


حضور داورزنی در فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین

رئیس فدراسیون والیبال دیدار دوستانه تیم ملی والیبال نشسته با جوانان را از نزدیک تماشا کرد.

به گزارش خبرگزاری برنا، محمدرضا داورزنی روز جمعه ششم آبان ماه در فدراسیون حضور یافت و به همراه اسبقیان رئیس فدراسیون از نزدیک شاهد دیدار دوستانه تیم‌های ملی والیبال نشسته مردان کشورمان بود.

در این بازدید هادی رضایی سرمربی تیم ملی کشورمان درباره آخرین وضعیت تیم های ملی والیبال نشسته مردان و بانوان توضیحاتی را ارائه کرد.

در این بازدید داورزنی ضمن عرض تسلیت برای شهادت زائران، نمازگزاران و خادمان حرم مطهر شاهچراغ، بیان کرد: تیم های ملی والیبال نشسته و ایستاده در سه دهه گذشته همواره در میادین بین المللی موفق به کسب عنوان قهرمانی و مدال طلا شدند و این باعث شده تا مردم کشورمان همواره انتظار کسب همین نتایج را داشته باشند.

وی ادامه داد: کار سختی است که بخواهیم در تمام رویدادها موفق باشیم. من به تلاش های همکاران این فدراسیون، تیم های ملی و انجمن های ورزشی واقف هستم و به نوبه خودم از اسبقیان رئیس و همکارانش در فدراسیون، کادر فنی و ملی پوشان برای تلاش هایی که انجام می دهند تشکر و قدردانی می کنم.

داورزنی افزود: در مسابقات قهرمانی جهان و لیگ ملت ها، تیم ملی والیبال ایستاده موفقیت های خوبی را کسب کرد که شاهد بازخورد خوبی از سوی مردم کشور بودیم.

رئیس فدراسیون والیبال گفت: آرزوی موفقیت برای تیم های ملی والیبال نشسته مردان و بانوان کشورمان در مسابقات جهانی ۲۰۲۲ بوسنی دارم. امیدوارم که با دست پر به کشور بازگردید. البته کار ساده ای نیست اما تیم های ملی والیبال نشسته ما بسیار توانمند و قدرتمند هستند و به طور حتم شاهد افتخار آفرینی دیگری از سوی شما ملی پوشان خواهیم بود.

انتهای پیام//


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

منبع