حضور سبز شرکت های بورسی هلدینگ کشاورزی کوثر

این فعال اقتصادی حضور شرکت های سازمان اقتصادی کوثر در تالار بورس و بازار سرمایه را نشان از شفافیت مالی این سازمان برشمرد.

وی افزود: همچنین نماد «زشریف» متعلق به کشت و صنعت شریف آباد نیز یکی از با ارزش ترین نمادها در بخش زراعت بوده است. به طوری که ارزش اولیه «زشریف» از مبلغ ۴۵۰ تومان به ۸۰۷ تومان در سال جاری رسیده است. به علاوه، ارزش ریالی مجموعه شریف آباد از مبلغ ۷۰۰ میلیارد تومان درسال گذشته به ۱۸۵۰ میلیارد تومان درسال جاری رسیده است.

به گزارش خبرگزاری برنا، ابراهیم غلامی مدیرعامل گروه سرمایه گذاری کشاورزی کوثر گفت: درحال حاضر سهام «زکوثر» متعلق به شرکت سرمایه گذاری کوثر حضور موفقی را در بازار بورس تجربه می کند. به طوری که در سال جاری شاهد رشد ۵۰ درصدی ارزش «زکوثر» و استقبال سهام داران از این نماد بوده ایم.


آیا این خبر مفید بود؟


نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

حضور سبز شرکت های بورسی هلدینگ کشاورزی کوثر

غلامی گفت: پس از شرکت مرغ اجداد زربال، پیش بینی می کنیم که تا شش ماه آینده شرکت های مرغک و دیزباد هم آماده ورود به بازار سرمایه شوند.


|

منبع

انتهای پیام/


بخوانید:  عارف محمدی نقره‌ای شد

مدیرعامل گروه سرمایه گذاری کشاورزی کوثر از استمرار روند صعودی ارزش سهام شرکت های بورسی این هلدینگ خبر داد.

غلامی با اشاره به حضور موفق نماد «زماهان» متعلق به شرکت مرغ ماهان، ادامه داد: این اقبال و استقبال از سوی سهامدارن نسبت به نمادهای بورسی وابسته به هلدینگ کشاورزی کوثر باعث شد تا دیگر شرکت های تابعه این گروه که قابلیت پذیرش در بازار سهام دارند را نیز آماده ورود به این بازار کنیم.