حضور همراه اول در نمایشگاه کتاب با ترکیبی از شرکت‌های خلاق و دیجیتال

، همراه اول در سی و چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران که با شعار «آینده خواندنی‌ است» برگزار می شود، از تاریخ ۲۰ تا ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ میزبان تمامی بازدیدکنندگان در مصلی تهران است.

از دیگر بخش های مشارکت کننده گروه همراه اول در نمایشگاه کتاب، گروه «شاد» که بزرگترین پلتفرم آموزش مجازی در کشور است و از آن به عنوان «مدرسه ای به وسعت ایران» یاد می شود، است.

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

منبع

این شرکت با هدف ساخت تجربه ای منحصر به فرد از‌ زندگی دیجیتال و همراهی با کسب و کارهای نوآورانه، توسط همراه اول شکل گرفته است.


حضور همراه اول در نمایشگاه کتاب با ترکیبی از شرکت‌های خلاق و دیجیتال

ارائه سیمکارت نوجوان با بسته 40 گیگ اینترنت رایگان، 220 دقیقه مکالمه و 200 پیامک با تخفیف ویژه 50 درصدی از جمله برنامه های اداره کل فروش اپراتور اول ارتباطی به مناسبت نمایشگاه کتاب است که این سیمکارت قابلیت انتقال خودکار به نام نوجوانان بعد از 18 سالگی آنان را دارد.

انتهای پیام/


آیا این خبر مفید بود؟

بخوانید:  سلمان رشدی از دستگاه تنفس مصنوعی جدا شد

در این رویداد «خانواده دُرسا» به عنوان مجموعه ی دارنده راهکاری جامع در زمینه حفظ و حراست از کودکان در فضای مجازی و همچنین «زیست بوم انارستان» که بر پایه ایده باستانی سرزمین خوبان و پارادایم علمی نوآوری باز طراحی شده و ماموریت آن ایجاد محیطی امن و جذاب برای پرورش و آموزش کودکان و نوجوانان با بکارگیری فناوری های روز دنیا است نیز در غرفه همراه اول حضور دارند.


سی و چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از ۲۰ تا ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ در مصلی تهران برگزار می شود و از ساعت ۱۰ صبح تا 20 میزبان بازدیدکنندگان است.


تعدادی از شرکت های استارتاپی موجود در سبد حمایتی شرکت حرکت اول (هلدینگ سرمایه گذاری جسورانه گروه همراه اول) نظیر آچاره، نت باکس و دیدیمون هم در این رویداد حضور دارند.