حق الناس الویت همه اقدامات اجرایی و نظارتی

photo_۲۰۲۳-۰۶-۲۹_۲۱-۳۲-۲۹

 

در این حکم آمده است:

انتهای پیام/

منبع

گفتنی است ؛ محمد ذوالفقاری ، حافظ کل قرآن کریم و دارای 2 مدرک ارشد الهیات و معارف اسلامی است و عنوان الگوی جوان ایرانی در جشنواره سازمان ملی جوانان را کسب نموده است . این درحالی است که ؛ سرپرست معاونت بازرسی حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران ، معاونت اجرایی سازمان بازرسی شهرداری تهران ، ریاست مرکز قرآن و عترت سازمان بسیج دانشجویی ، مسئول دارالقرآن سازمان بسیج مستضعفین ، قائم مقام سازمان دارالقران الکریم سازمان تبلیغات اسلامی و عضو اصلی شورای توسعه فرهنگی شورای عالی انقلاب فرهنگی را در کارنامه سوابق اجرایی خود دارد.

نظر به سوابق و تجارب جنابعالی ، به موجب این حکم به عنوان ” مشاور اینجانب در امور فرهنگی و اجتماعی ” منصوب می شوید. انتظار می رود ؛ با اهتمام و جدیت و در تعامل با حوزه های تابعه معاونت با تمرکز بر موضوع شهروندان و توسعه فرهنگ استفاده از وسایل غیر موتوری و حمل و نقل پاک و افزایش رضایتمندی از خدمات حمل و نقل عمومی ، در انجام مسئولیت های محوله کوشا و موفق باشید.


آیا این خبر مفید بود؟

معاون شهردار تهران با اشاره به اولویت حق‌الناس در همه اقدامات اجرایی و نظارتی، بر ضرورت ساماندهی بخشنامه‌ها و ابلاغیه‌های متناقض در حوزه حمل ونقل تاکید کرد.

همچنین ؛ معاون شهردار تهران طی مراسمی محمد ذوالفقاری را به عنوان مشاور در امور فرهنگی و اجتماعی معرفی کرد.

بخوانید:  اولتیماتوم نهایی AFC برای باشگاه های ایران

به گزارش خبرگزاری برنا از تهران ؛ جلال بهرامی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران ، با اعلام خبر گفت: همه ما در یک کشتی هستیم و دو حوزه نظارت و اجرا نه صرفا در کنار هم بلکه بایستی با هم به مردم خدمت‌رسانی کنند،


معرفی مشاور فرهنگی و اجتماعی معاون شهردار