حل مشکلات ترافیکی و کاهش تصادفات استان اولویت دستگاه های مسئول باشد


حل مشکلات ترافیکی و کاهش تصادفات استان اولویت دستگاه های مسئول باشد

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان شمالی صبح امروز در هشتمین جلسه شورای هماهنگی ترافیک استان گفت : در حال حاضر موضوع ترافیک و کاهش تصادفات باید دغدغه اصلی مدیران دستگاه های اجرایی متولی استان باشد تا شاهد آمار بهتری در حوزه کاهش تصادفات رانندگی باشیم .

به گزارش خبرنگار خبرگزاری برنا، مهدی رشیدی افزود:آمار تصادفات و فوتی های ناشی از آن در استان نگران کننده است که می تواند دلایل مختلفی از جمله فرهنگ سازی، سخت افزاری ، نرم افزاری و … برای آن وجود داشته باشد لذا باید مطالعه جامع تری برای این حوزه صورت گیرد .

وی با بیان اینکه باید فرمانداران اجرای طرح تحرک در شهرستان ها را جدی بگیرند، تصریح کرد: یکی از ملاک های ارزیابی فرمانداران همین موضوع خواهد بود. زیرا در این طرح بررسی و تحلیل دقیق از تصادفات و نقاط پر تصادف و به روز رسانی آنها ، پایش مستمر ایمنی عابرین پیاده و راکبین موتور سیکلت و بررسی راهکارهای علمی و عملی جهت آموزش و ارتقای فرهنگ ترافیک انجام می شود .

گفتنی است بررسی تصادفات درون شهری شیروان،ارائه گزارش از آمار تصادفات درون شهری استان در هفت ماهه امسال و مقایسه آن با مدت مشابه سال قبل و بررسی لایحه اجرای طرح پارک حاشیه ای بجنورد از دستور کارهای این نشست بود. لازم به ذکر است در پایان این نشست با حضور معاون عمرانی استاندار از ستوان سوم احسان عبدی پلیس وظیفه شناس راهنمایی و رانندگی استان تقدیر بعمل آمد.

انتهای پیام


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

منبع