حمایت از تیم ملی وظیفه هر ایرانی/ انتخاب کی‌روش به یوزها شوک مثبت وارد می‌کند

کی‌روش تا امروز بهترین نتایج تاریخ تیم ملی در میادین جام جهانی را گرفته و فرسنگ‌ها بیشتر از اسکوچیچ مقبولیت عمومی دارد. رفتار او هرچقدر هم مورد انتقاد قرار گیرد اما برکسی پوشیده نیست که نظم با حضور او به تیم ملی برمی‌گردد. در فاصله کمتر از ۷۰ روز مانده به آغاز جام طبیعتا هیچ مربی نمی‌تواند کار تاکتیکی خاصی انجام دهد اما انتخاب کی‌روش یک شوک مثبت بود که می‌تواند در کوتاه مدت هم به تیم ملی کمک کند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری برنا؛ یکی از اولین و صحیح‌ترین اقدامات رئیس فدراسیون جدید فوتبال تعیین تکلیف نیمکت تیم ملی بود. فارغ از درست یا صحیح بودن ادامه همکاری با دراگان اسکوچیچ، بلاتکلیف بودن او واقعا روی کیفیت فنی بازیکنان هم تاثیر گذاشته بود. بارها شایعاتی در خصوص تغییر او به گوش رسید و هیچ‌کس از مسئولین در این رابطه توضیحاتی کامل نمی‌داد و حتی چند ساعت قبل از اعلام جدایی اسکوچیچ هم سخنگوی تیم ملی جدایی‌اش را تمام و کمال تکذیب کرد تا در نهایت تکلیف روشن و او جدا شد.

آیا اسکوچیچ بد بود؟

با روشن شدن وضعیت تیم ملی هر فوتبالدوستی وظیقه دارد یوزها را حمایت کند.

منبع

اسکوچیچ در حد خودش تلاش بی‌نظیری داشت و واقعا هم به تیم شلخته و پرحاشیه مارک ویلموتس شوک بسیار خوبی وارد کرد. در ادامه اما حواشی مربوط به مصاحبه او درباره تاکتیک‌ناپذیری بازیکنان ایرانی و لیست‌های پرحاشیه‌اش مثل یک چاقوی دوسر عمل کرد و باعث بروز اختلاف شد. اختلافی میان او و بازیکنانش و البته هواداران و شخص او. در ادامه تیم ملی مقابل حریفانی نسبتا جدی چون کره جنوبی و الجزایر بد کار کرد تا یک پایان تلخ جای تلخی بی‌پایان حضور او روی نیمکت باشد.

بخوانید:  پائیز برگ‌ریز پوند!

انتخاب کارلوس کی‌روش