حمایت از ۱۵۰ طرح خود اشتغالی در شهرستان بهار

 

وی تصریح کرد: روستاهای حسین آباد عاشوری، سنگ سفید، راهموار، هارون آباد، بهادربیگ و همه کسی از روستاهای پیشنهادی امسال برای حمایت بنیاد برکت هستند.

وی ادامه داد: سال گذشته بنیاد برکت در هفت روستای شهرستان بهار شامل تاج آباد، نورآباد، گنبدان، چپقلو، دستجرد، پرلوک و قره آغاج فعالیت داشت.

بیگ محمدی یادآور شد: همچنین در سال گذشته ۱۷۰ طرح به بانک های شهرستان بهار معرفی و از این شمار ۳۰ طرح خرد تسهیلات دریافت کرده‌اند و در حوزه بنگاه محور نیز یک طرح ۲۰ میلیارد ریال تسهیلات گرفت.

مدیر بنیاد برکت در استان همدان تاکید کرد: بخش کشاورزی و آبزی پروری در اولویت طرح بنگاه محور بنیاد برکت قرار دارد و به طور ویژه حمایت خواهند شد.

 

به گزارش خبرگزاری برنا از همدان، بهنام بیگ محمدی روز سه شنبه در جلسه کارگروه اقتصادی و سرمایه گذاری شهرستان بهار با بیان اینکه در حوزه بنگاه محور نیز طرح‌ها تا سقف ۳۰ میلیارد ریال تامین مالی خواهند شد افزود: بنیاد برکت با هدف توانمندسازی اقتصادی و ایجاد اشتغال در مناطق محروم فعالیت خود را آغاز کرد و از سال ۱۴۰۲ شهرستان بهار از شهرستان‌های هدف بنیاد برکت قرار گرفت.

بیگ محمدی به نهضت احیای واحدها اشاره کرد و گفت: سهمیه استان همدان در نهضت احیا ۷۱۰ میلیارد ریال بود که در ۱۸ واحد جذب شد و از این مبلغ اعتباری بالغ بر ۱۰۰ میلیارد ریال برای احیای 2 طرح در شهرستان بهار اختصاص یافت.منبع

 

 

 

بخوانید:  نگاه تحولی بر اساس اقتضائات انقلاب و انتظارات مردم هستیم/ ری قطب فرهنگی تهران و همواره از مراکز مهم علم، دانش و فرهنگ کشور بوده است