حمایت مالی وزارت ورزش و جوانان از 80 گروه فعال در حوزه ازدواج و جوانی جمعیت

متقی فر خاطرنشان کرد: یک سری اقدامات هم در حوزه های رسانه ای و برای هفته جمعیت انجام دادیم، مثل نصب بیلبوردهای تبلیغاتی در حوزه جمعیت در تهران و یا نصب بیلبورهای مربوط به جوانی جمعیت در راه های مواصلاتی با همکاری سازمان راهداری، در آینده نزدیک نشست همفکری و هم اندیشی برای گروه های فعال در حوزه ازدواج و جوانی جمعیت را هم خواهیم داشت.

وی با بیان اینکه این قرارگاه در وزارت ورزش و جوانان به ریاست شخص وزیر تشکیل شده است، گفت: زمانی که من به عنوان دبیر قرارگاه که منصوب شدم اولین اقدامی که اتفاق افتاد این بود که ابلاغ کردیم تا متناظر با قرارگاهی که در وزارتخانه تشکیل شده، قرارگاه جمعیت در ادارات کل استان ها با ریاست مدیر کل استان و دبیری معاونت جوانان استان تشکیل شود.


دبیر قرارگاه حمایت از خانواده و جوانی جمعیت گفت: وزارت ورزش و جوانان پیرو قانون جمعیت حمایت خوبی از حدود 80 گروه تحقیقی، جهادی و فعال فرهنگی در حوزه ازدواج و جمعیت داشته است.


حمایت مالی وزارت ورزش و جوانان از 80 گروه فعال در حوزه ازدواج و جوانی جمعیت
آیا این خبر مفید بود؟

حجت الاسلام مهدی متقی فر، دبیر قرارگاه حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در گفت و گو با خبرنگار باشگاه جوانی خبرگزاری برنا در خصوص برنامه های پیش رو در این قرارگاه اظهار کرد: قرارگاه جوانی جمعیت در راستای تشکیل ستاد جمعیت در تمام دستگاه هایی که در حوزه جمعیت تکلیف قانونی دارند، تشکیل شد.

بخوانید:  تکمیل طرحهای عمرانی حوزه فرهنگ در کهگیلویه و بویراحمد جزو اولویت هاست

منبع

انتهای پیام/

مدیرکل دفتر برنامه ریزی و توسعه اجتماعی جوانان با بیان اینکه خوشبختانه قرارگاه در حال پیشرفت است، اظهار کرد: یک سری اتفاقات در حوزه منابع انسانی و قوانین باید بیفتد و سازمان امور استخدامی باید یک بازنگری در برخی قوانین و ابلاغ ها داشته باشد تا دست دستگاه ها در اجرای قانون باز شود، ما پیگیر هستیم که این اتفاق عملیاتی شود

وی تأکید کرد: مطالبه ما از ستاد جمعیت این است که از طریق سازمان امور استخدامی کشور موضوع را پیگیری کنند تا به صورت رسمی به همه دستگاه ها اعلام شود.


|