خانه موسیقی ایران خواستار آزادی هنرمندان در بازداشت شد

منبع

قدم اول جمع آوری اسامی این افراد بود که با پیگیری های هر صنف بخش زیادی از این عزیزان شناسایی شدند و در قدم بعدی رایزنی ها و اقدامات جدی برای آزادی هنرمندان شروع شد و تا همین امروز ادامه دارد.

«از اواسط مهر ماه، با توجه به وقایع اخیر و خبر بازداشت تعدادی از هنرمندان و بر اساس وظیفه اصلی هر نهاد صنفی در جهت حمایت کامل از اعضا خود اعضا هیئت مدیره خانه موسیقی ایران، خانه تئاتر و خانه سینما گرد هم آمدند و با تشکیل کمیته ای تصمیم بر آن شد با مشورت گرفتن و همراهی تعدادی از وکلای طراز اول هرچه سریعتر زمینه آزادی هنرمندان موسیقی، تئاتر ، سینما و.. را فراهم کنند.


|

خانه موسیقی ایران خواستار آزادی هنرمندان در بازداشت شد

 

البته یادمان نرود ادامه این مسیر نیاز به همراهی جدی شما دارد و از تمام دوستان خواستاریم که اگر از بازداشت هنرمندی مطلع هستند به ما اطلاع دهند تا در اسرع وقت پیگیری ها برای آزادی شان انجام شود.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر برنا؛ خانه موسیقی ایران در این روزها و برای آزادی هنرمندان بازداشت شده نیازمند همراهی تمام هنرمندان موسیقی است و تقاضا دارد اگر از بازداشت هنرمندی آگاه هستید به خانه موسیقی ایران اطلاع دهید. بدین منظور اطلاعیه ای منتشر شده است. متن اطلاعیه به شرح زیر است:

بخوانید:  استاندار ایلام :مدیران شهرستانی با اعلام نظر فرمانداران تغییر می کنند

بخشی از هنرمندان بازداشت شده با خانواده های خود در این مدت  تماس داشته و طبیعتا ما از شرح حال آنها مطلع تریم اما متاسفانه تعدای از هنرمندان فرصتی برای اطلاع به نزدیکان خود نداشته اند و پیگیر شناسایی و آزادی هرچه سریعتر این افراد هستیم.

در انتها وظیفه مهم و همیشگی خانه موسیقی حمایت همه جانبه از هنرمندان عرصه موسیقی و به دور بودن از حواشی های بی اساس و بی منطق است که متاسفانه این روزها و در پیرامون همه ما بسیار دیده می شود.