خانه های هلال توسط مدیرکل مدیریت بحران استان قزوین ارزیابی شد

خوئینی یادآورشد: در زمان بحران و بروز حوادث، موضوع آموزش ها و خدمات ارائه شده در خانه های هلال در هر منطقه می تواند در کاهش آسیب ها و پاسخگویی به موقع عوامل امدادی و کمک رسانی ها بسیار مؤثر باشد.

منبع

خوئینی بیان کرد: ثمربخشی و آمادگی خانه های هلال در مناطق دورتر از شعب مرکز به همت و همکاری مسئولین شهری، شوراهای شهر و روستا و  خیرین نیک اندیش بستگی دارد و در این راستا تلاش می کنیم در بازدیدهای دوره ای با همراهی مسئولین استانی برای توسعه فعالیتهای خانه های هلال گامهای مؤثری برداشته شود.

انتهای پیام4444333

حسین خوئینی سرپرست جمعیت هلال احمر استان قزوین در این بازدید اظهار داشت: با توجه به اهمیت آمادگی لازم در آحاد جامعه و همچنین در راستای رفع موانع و مشکلات خانه های هلال، اقدامات موثری انجام شده است.

4445

مدیرکل مدیریت بحران استان قزوین و سرپرست جمعیت هلال احمر از روند اجرای طرح ها و فعالیت های خانه های هلال بازدید کردند.

وی افزود: با همکاری جمعیت هلال احمر و سایر مسئولین استان در بازدید دوره ای از خانه های هلال در سطح استان برای رفع مشکلات آنها اقدام لازم صورت می گیرد.

وی گفت: بازدید از روند برگزاری کلاس های آموزشی، شرایط جذب اعضا و فراخوان دوره ها، نحوه اجرای امور عام المنفعه در خانه های هلال و بررسی مسائل، برنامه ها و نیازهای آموزشی، امدادی و اقدامات بشردوستانه و عام المنفعه مورد نیاز در سطح این مناطق و همچنین شرکت در مانور اسکان اضطراری در خانه هلال یحیی آباد در بازدید امروز مورد ارزیابی قرار گرفت.

بخوانید:  ایران قهرمان مسابقات دوومیدانی بازی‌های نوروز شد

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

خانه های هلال توسط مدیرکل مدیریت بحران استان قزوین ارزیابی شد