خبری از تمرینات تیم ملی ندارم/ منتظر شروع لیگ بوکس هستیم

سید شاهین موسوی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری برنا، درخصوص شرایط تیم ملی برای شرکت در مسابقات انتخابی المپیک اظهار کرد: هنوز هیچ برنامه مشخصی نداریم چون سرمربی کوبایی هنوز نیامده است. امیدوارم هر چه سریعتر اردوهای آماده سازی را از سر بگیریم تا بتوانیم به آن آمادگی مد نظر برسیم. سال قبل از المپیک است و ما شانس کمی برای کسب سهمیه نداریم ولی فعلا کار خاصی هم انجام نمی دهیم که بتوانیم به کسب سهمیه امیدوار باشیم. این روند بیشتر از این نباید ادامه پیدا کند.

ملی پوش بوکس کشورمان در ادامه درخصوص تمرینان شخصی خود گفت: فعلا اکثر بچه‌ها به صورت انفرادی تمرین کنند تا امادگی بدنی خود را از دست ندهند. من هم تمرین میکنم و تلاش میکنم به آن شرایط آرمانی که لازم دارم برسم. البته تنها اتفاق خوبی که این روزها به آن امید داریم برگزاری مسابقات لیگ است که قطعا می‌تواند در روند آماده سازی به ملی پوشان کمک کند. 

انتهای پیام/منبع

وی در پایان خاطر نشان کرد: مسابقات لیگ از سوم آذر شروع می‌شود و با چند تیم مذاکرات خوبی داشتم. فقط انتظار داریم و امیدوار هستیم که رقابت‌های لیگ تداوم داشته باشد تا در کنار آماده سازی خودمان از نظر مالی هم بتوانیم خودمان را ساپورت کنیم. 

بخوانید:  اسناد آمایش تا سال 1400، نقشی در ایجاد پروژه‌های عمرانی جاری استان‌ها نداشته‌اند