خرید اجناس با استفاده از اسکناس های جعلی ترفند جدید کلاهبرداران!

سرهنگ ولیپور گودرزی با بیان اینکه از مخفیگاه متهمان آلات و ادوات جعل اسکناس کشف شد، گفت: متهمان در تحقیقات ابتدایی به جرم کلاهبرداری با شیوه و شگرد شناسایی شکات در سایت‌های خرید و فروش اینترنتی و پرداخت پول جعلی به مالباختگان اعتراف کردند.

 

وی با بیان اینکه امنیت مردم خط قرمز پلیس است،خاطرنشان کرد: با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضایی متهمان برای کشف جرائم احتمالی و شناسایی سایر شکات در اختیار کارآگاهان پایگاه هشتم پلیس آگاهی قرار گرفتند.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ ادامه داد: ماموران پلیس با کسب همین سرنخ و پس از انجام هماهنگی‌های لازم قضائی راهی مخفیگاه متهمان شده و آنها را در یک عملیات منسجم دستگیر و به پایگاه هشتم پلیس آگاهی منتقل کردند.خرید اجناس با استفاده از اسکناس های جعلی ترفند جدید کلاهبرداران!

وی با بیان اینکه تحقیقات ابتدایی کارآگاهان مشخص شد دو کلاهبردار حرفه‌ای با شناسایی مالباختگان در یکی از سایت‌های آگهی فروش اجناس دست دوم به خانه آنها مراجعه کرده و با پول جعلی اجناس مذکور را خریداری و از محل متواری شده‌اند، تصریح کرد:‌با توجه به کلاهبرداری‌های متعدد با این شگرد، کارآگاهان به صورت ویژه وارد عمل شدند و با تحقیقات میدانی هویت و مخفیگاه دو کلاهبردار حرفه‌ای را در مرکز تهران شناسایی کردند.


|

منبع
آیا این خبر مفید بود؟