خرید این اسباب بازی ۸ میلیارد تومان آب می‌خورد+عکس

بازار هدف این هواپیمای برقی که با کمک‌خلبان هوش مصنوعی تجهیز شده میلیاردهایی است که از قایق‌های تفریحی بزرگ و پیشرفته استفاده می‌کنند. این هواپیمای تک نفره به عنوان اسباب بازی مکمل قایق‌های تفریحی طراحی شده و به شکلی مناسب در این قایق‌ها جانمایی می‌شود.

یک هواپیمای برقی ۱۶۰ هزار دلاری (حدود ۸ میلیارد تومان) با سرعت حدود ۱۰۰ کیلومتر در ساعت به زودی جایگزین جت اسکی‌ها می‌شود.

این هواپیما برای پرواز با سرعت ۱۰۰ کیلومتر در ساعت طراحی شده است و کمک خلبان هوش مصنوعی آن به کاربران کمک می‌کند تا پرواز آسان‌تری داشته باشند. آکرو یک هواپیمای برقی است. بنابراین یک درگاه شارژ برای شارژ کامل دارد و تقریبا همیشه قابل استارت زدن و استفاده است.

از دیگر ویژگی‌های این اسباب بازی برقی می‌توان به قابلیت‌های رانش کامل ۳۶۰ درجه آن اشاره کرد. این وسیله نقلیه لاکچری همچنین از سوی سازندگان آن با عنوان «آکروباتیک» تبلیغ می‌شود.

شرکت کلیسارف دیزاین به عنوان طراح این مدل مفهومی معرفی شده است و نام آن آکرو است. این وسیله با در نظر گرفتن کاربردهای دریایی طراحی شده است و اگرچه فقط در مرحله مفهومی است، سازندگان آن فکر می‌کنند که موفقیت آمیز خواهد بود.

اسباب‌بازی ۸ میلیارد تومانی با قابلیت پرواز عمودی/ عکس

اسباب‌بازی ۸ میلیارد تومانی با قابلیت پرواز عمودی/ عکس

این وسیله، یک هواپیمای فوق سبک است که می‌تواند از روی عرشه یک قایق بزرگ بلند شود و فرود بیاید و اسباب بازی سرگرم کننده‌ای است که می‌تواند جایگزین جت اسکی شود.

به گزارش برنا؛ وسایل بازی کودکان ابزارها و اشیاءی هستند که برای سرگرمی و توسعه فیزیکی و ذهنی کودکان استفاده می‌شوند. این وسایل شامل اسباب‌بازی‌ها، پازل‌ها، عروسک‌ها، اسباب‌بازی‌های آموزشی، و اسباب‌بازی‌های تقلیدی می‌شوند. وسایل بازی کودکان نقش مهمی در توسعه مهارت‌های اجتماعی، حسی، حرکتی، و تخیلی آن‌ها دارند. همچنین، این وسایل می‌توانند به عنوان ابزاری برای آموزش مفاهیم اولیه مانند اعداد و حروف نیز مؤثر باشند.

بخوانید:  ۱۰ اقدام مهم سال ۱۴۰۲ / خراسان رضوی رکورددار طرحهای عمرانی در کشور

همچنین می‌توان از آن برای انتقال مسافران به ساحل یا سوار کردن و به پرواز درآوردن آنها بر فراز اقیانوس استفاده کرد. آکرو نیازی به سکوی هلیکوپتر ندارد. چون می‌تواند به طور ایمن روی عرشه معمولی یک قایق یا کشتی فرود آید.

این بدان معناست که افراد فوق‌ثروتمند می‌توانند از آن برای پروازها و حرکات نمایشی و آکروباتیک بر فراز قایق‌های تفریحی خود استفاده کنند.منبع

این وسیله تفریحی ویژگی‌هایی دارد که ممکن است برای صاحبان قایق‌های تفریحی جذاب باشد؛ از جمله توانایی برخاستن و فرود عمودی. طراحی سبک و فشرده این هواپیمای برقی به این معنی است که برای نگهداری در قایق و کشتی ایده آل است.