خواسته ما از فیبا حمایت از بسکتبال بانوان است

وی تصریح کرد: دیگر خواسته ما از فیبای آسیا حمایت از بسکتبال بانوان ایران است. ما در رشته‌هایی مثل والیبال و هندبال به توسعه رسیده‌ایم و نتایج خوبی کسب می‌کنیم و اگر این حمایت از بسکتبال بانوان نیز انجام شود قطعا بانوان بسکتبالیست‌ ما نیز حرف‌های زیادی برای گفتن خواهند داشت.

به گزارش  خبرگزاری برنا، شیخ سعود بن علی احمد آل ثانی رییس کنفدراسیون بسکتبال آسیا و هاگوپ خاجیریان مدیر اجرایی فیبا در حوزه آسیا با حضور در وزارت ورزش و جوانان با دکتر سیدحمید سجادی دیدار و گفتگو کردند.

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به همکاری دو کشور ایران و قطر عنوان کرد: آرزوی موفقیت برای کشور دوست و همسایه قطر در جام جهانی داریم. در سفری که به قطر داشتیم نشست خوبی با وزیر ورزش قطر برگزار و صحبت‌های خوبی انجام شد. دو کشور این برنامه‌ریزی را دارند که در مسابقات جام جهانی همکاری‌های نزدیک با یکدیگر داشته باشند.

وزیر ورزش و جوانان افزود: از گذشته در کشور به بسکتبال به عنوان ورزشی دانشگاهی یاد می شد و خانواده بسکتبال عموما از افراد تحصیل کرده هستند. افرادی که در این رشته فعالیت می کنند از نظر شخصیتی بسیار متفاوت هستند و به احتمال زیاد در کشورهای دیگر نیز این موضوع شاخص است. تقاضای ما این است که فدراسیون آسیا از نظر آموزشی و مدرس از بسکتبال ایران حمایت کند.

 انتهای پیام // 

منبع

 

سجادی: خواسته ما از فیبا حمایت از بسکتبال بانوان است

حمید سجادی در این دیدار اظهار داشت: از توجه ویژه کنفدراسیون بسکتبال آسیا به کشور ایران اعطای میزبانی مسابقات زیر 18 سال به ایران تشکر می کنم. با وجود مدیر جوان و خوش فکری که در فدراسیون ایران حضور دارد امیدواریم که در آینده نزدیک شاهد میزبانی‌های دیگر در رشته بسکتبال باشیم.

آیا این خبر مفید بود؟

​وزیر ورزش و جوانان گفت: خواسته ما از فیبای آسیا حمایت از بسکتبال بانوان ایران است. ما در رشته‌هایی مثل والیبال و هندبال به توسعه رسیده‌ایم و نتایج خوبی کسب می‌کنیم و اگر این حمایت از بسکتبال بانوان نیز انجام شود قطعا بانوان بسکتبالیست‌ ما نیز حرف‌های زیادی برای گفتن خواهند داشت.

در این دیدار دکتر احمدی مشاور و سرپرست حوزه وزارتی، دکتر تقی‌زاده سرپرست دفتر امور بین‌الملل و داوری رییس فدراسیون بسکتبال حضور داشتند.

بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان