خون مظلوم، حلقوم و گلوی عاملان و آمران جنایات اخیر را خواهد گرفت

نماینده ولی‌فقیه در استان البرز بابیان اینکه امام از همان روزهای اول توجه به امنیت مردم پایه داشتند و برای همین بود که دستور تشکیل ارتش بیست‌میلیونی را دادند، خاطرنشان ساخت: امام پدر این تفکر و تشکیلات است. انقلاب مردمی را باید مردم حراست و از ارزش‌های آن دفاع کنند و همین هم شد و تا امروز در مقاطع مختلف و مسائل متعددی که پیش‌آمده مردم جانانه وارد میدان شده‌اند و دفاع کرده‌اند و هزینه هم پرداخت کرده‌اند.

وی متذکر شد: در استان هم ایده استارت آپ قرآنی داده شد و تحت اشراف بنده و مدیریت مرکز علمی کاربردی مشکات که مجموعه وابسته به ستاد نماز جمعه مصلاست، با همکاری مرکز پژوهش تربیت مربی فنی حرفه‌ای کشور واقع در کرج، سازمان تبلیغات، شهرداری، کمیسیون فرهنگی شورای شهر، بخش فرهنگی شهرداری، تشکل‌های بسیج دانشجوئی بحمدالله هفته گذشته برگزار شد. کار نویی بود که البته سال قبل تجربه کرده بودیم و امسال رسماً انجام شد که حرکت قشنگی است و انشاء الله در شهر و استان آثارش دیده خواهد شد. خواستم به این وسیله اینجا از تمام عزیزانی که در برپایی این نوآوری تلاش داشتند قدردانی و تشکر کنم.

اکثریّت قاطع ملّت ایران بالقوّه بسیجی‌اند

۱۷ هزار نفر از مردم بی‌گناه را کشتند

قطعاً خون مظلوم، حلقوم و گلوی عاملان و آمران این جنایات را خواهد گرفت

آیت‌الله حسینی همدانی در ادامه به وقایع سال ۱۳۶۰ خورشیدی پرداخت و گفت: در سال ۶۰ عده‌ای مسلح شدند و به جان مردمی که با آن‌ها همراهی نکرده بودند افتادند؛ مثل همین روزها. هی دعوت می‌کردند به یک سری کارها، دعوت می‌کردند به اغتشاش و براندازی و خواسته‌های نامربوطی هم داشتند.


آیا این خبر مفید بود؟

بسیج تنها منحصر به ایران اسلامى نیست

آیت‌الله حسینی همدانی در ادامه به بازخوانی بیانات بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی در رابطه با بسیج مستضعفین پرداخت و گفت: ازجمله خطراتی که امام راحل احساس می‌کردند، آن بود که مسئولان کشور از بسیجیان فاصله بگیرند و ازاین‌رو در سال ۱۳۶۷ در پیامی به بسیجیان خاطرنشان کردند: «اگر مسؤولین نظام اسلامى از شما غافل شوند، به آتش دوزخ الهى خواهند سوخت» و فرمودند: «بار دیگر تأکید مى‌کنم که غفلت از ایجاد ارتش ۲۰ میلیونى، سقوط در دام ابرقدرت جهانى را به دنبال خواهد داشت».

بخوانید:  خواسته ما از فیبا حمایت از بسکتبال بانوان است

استارت آپ قرآنی استان البرز

غفلت از ایجاد ارتش ۲۰ میلیونى، سقوط در دام ابرقدرت جهانى را به دنبال خواهد داشت

وی در بخش دیگری با اشاره به آغاز هفته بسیج و دوم آذر، روز بسیج دانشجو و روحانیت، گفت: برای ما حرف‌های امامین انقلاب فصل الخطاب و در امور مختلف رهگشاست. امام با دید الهی که داشت پیش‌بینی‌های دقیق و درستی از اوضاع دنیا و رفتار قدرت‌ها داشتند که همه یادتان هست؛ قبل از فروپاشی شوروی خبرِ از بین رفتن کمونیست و افتادن در دام غرب را دادند. هنوز خبری نبود ولی ایشان خبر داد؛ حتی سفیر فرستاد و پیام داد و به آن‌ها هشدار داد که موارد این‌گونه زیاد است که اکنون بحث من این نیست.

روسیاهی برای عده‌ای ثبت شد

امام‌جمعه کرج در ادامه افزود: در همین استان من به بعضی‌ها می‌گویم چرا حرف نمی‌زنید؛ چرا بیانیه نمی‌دهید؛ چرا دفاع نمی‌کنید؛ می‌گویند اطرافیان نمی‌پسندند. چقدر اسلام و انقلاب مظلوم است؛ اما به فضل پروردگار مقتدر است و البته روسیاهی برای عده‌ای ثبت شد.

پیام شهدا باید شنیده شود

انتهای پیام

انقلاب مردمی را باید مردم حراست و از ارزش‌های آن دفاع کنند

وی در ادامه بابیان اینکه ۱۷ هزار نفر از مردم بی‌گناه را کشتند، گفت: الآن شما ببینید در یک واقعه ۹ نفر شهید می‌شوند ما دیگر خواب و خوراک نداریم، منقلب می‌شویم، ناراحت می‌شویم. در شهر ما یک نفر شهید می‌شود ناراحت می‌شویم؛ ۱۷ هزار نفر زن و کودک و جوان! محاسن داشت، کتانی داشت، شلوار نظامی به پا داشت، از دم همه را ترور می‌کردند.

بخوانید:  روز روزِ موعود است و لحظهِ لحظه انتقام!

رئیس شورای فرهنگ عمومی استان البرز بابیان اینکه امروز هم همان مسیر را طی‌ می‌کنند و با اغتشاش و شلوغ‌کاری و ایجاد ناامنی فضا را برای اقدامات تروریستی عده ‌دیگر فراهم می‌کنند، عنوان کرد: این‌ها اغتشاش می‌کنند تا یک عده بیایند کار این‌گونه انجام دهند و گروهی هم حمایت می‌کنند که باید بفهمند چه‌کار می‌کنند و چه خیانتی به مردم و کشور می‌کنند.

آیت‌الله حسینی همدانی در ادامه به بازخوانی بیانات رهبر معظم انقلاب در رابطه با بسیج مستضعفین پرداخت و گفت: حضرت آقا هم فرمودند: «اکثریّت قاطع ملّت ایران بالقوّه بسیجی‌اند؛ دلیل شکست‌ناپذیری نظام جمهوری اسلامی این است. منتها باید حواسّ همه جمع باشد؛ امتحان همیشه هست، برای همه هست؛ حرکت نباید سست بشود؛ جهت حرکت اشتباه نباید بشود؛ جهت حرکت به سمت استکبار است، مقابله با استکبار است»؛ خوب ما برای اینکه مسیر را فراموش نکنیم، رمز این جهت‌گیری و حرکتمان را هر جمعه با صدای بلند و کوبنده تکرار می‌کنیم: مرگ بر آمریکا.

منافقین دعوت به اغتشاش و براندازی می‌کردند و خواسته‌های نامربوطی داشتند

حرف‌های امامین انقلاب فصل الخطاب و در امور مختلف رهگشاست

خطیب نماز جمعه کرج در ادامه گفت: حضرت امام رضوان‌الله علیه در بُعد جهانی هم فرمودند: «باید بسیجیان جهان اسلام در فکر ایجاد حکومت بزرگ اسلامى باشند و این شدنى است، چراکه بسیج تنها منحصر به ایران اسلامى نیست، باید هسته‌هاى مقاومت را در تمامى جهان به وجود آورد و در مقابل شرق و غرب ایستاد»؛ که به فضل خدای تعالی این هسته‌ها امروز به‌عنوان هسته مقاومت در کشورهای مختلف با اسامی گوناگون شکل‌گرفته و لرزه بر اندام استکبار انداخته است و خط مقاومت و تفکر مقاومت را ببینید که چگونه جاافتاده است.

نتیجه بر اساس 1 رای موافق و 0 رای مخالفمنبع

با اغتشاش و ایجاد ناامنی فضا را برای اقدامات تروریستی عده ‌دیگر فراهم می‌کنند

بخوانید:  برای مشارکت اجتماعی جوانان باید تلاش کرد

آیت‌الله حسینی همدانی در بخش دیگری با اشاره به پیام رهبر معظم انقلاب به کنگره شهدای قم، عنوان کرد: مهم‌ترین بیان ایشان این بود که باید روی زنده نگه‌داشتن یاد شهدا و پیام شهدا کارکنید. باید کار ویژه و هنری انجام داد. پیام شهدا باید شنیده شود. ما هم به‌اندازه وسعمان تقریباً از هفته بعدی که آمدیم در استان این را مقرر کردیم که بین نماز جمعه و نماز عصر دوستان اینجا مقداری از شهدا بگویند؛ اما در سطح کلان باید کاری که گفته شد، انجام شود. باید پیام شهدا را به گوش افراد رساند.

وی در ادامه با بیان اینکه قطعاً خون مظلدم، حلقوم و گلوی عاملان و آمران این جنایات را خواهد گرفت، تصریح کرد: البته امیدواریم همین مظلومیت باعث شود بند زبان عده‌ای که سالیان طولانی از دین و ارزش‌های دینی، سیاست اسلامی و آرمان‌های انقلاب گفتند هم باز شود و کلامی در دفاع از قرآن، ولایت، حجاب، عفاف، مسجد، مردم و امثال این‌ها بزنند.

به گزارش خبرگزاری برنا از استان البرز، آیت‌الله حسینی همدانی ظهر امروز در خطبه‌های نماز عبادی سیاسی جمعه بیست و هفتم آبان ماه در مصلای بزرگ امام خمینی(ره) کرج با اشاره به عملیات تروریستی در ایذه و اصفهان، اظهار کرد: قبل از هر چیز شهادت مردم عزیز و مدافعان امنیت در حمله کور و ناجوانمردانه تروریستی در ایذه و اصفهان را تبریک و تسلیت عرض می‌کنم و از خدای‌تعالی می‌خواهم هرچه زودتر ریشه این خباثت‌ها و جنایات کنده شود.

وی ادامه داد: امام (ره) در بیان دیگری نیز فرمودند: «امروز یکى از ضروری‌ترین تشکل‌ها، بسیج دانشجو و طلبه است. طلاب علوم دینى و دانشجویان دانشگاه‌ها باید با تمام توان خود در مراکزشان از انقلاب و اسلام دفاع کنند و فرزندان بسیجى‌ام در این دو مرکز، پاسدار اصول تغییرناپذیر «نه شرقى و نه غربى» باشند».

بسیجیان دانشجو و طلبه پاسدار اصول تغییرناپذیر «نه شرقى و نه غربى» باشند