خیرین و نیکوکاران حق بیمه ۵۲۰۰ محروم و نیازمند را تقبل کردند


خیرین و نیکوکاران حق بیمه ۵۲۰۰ محروم و نیازمند را تقبل کردند

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر گفت: خیرین و نیکوکاران حق بیمه ۵ هزار و ۲۰۰ محروم و نیازمند را تقبل و پرداخت کنند و دولت نیز دو برابر این حق بیمه را پرداخت خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری برنا از استان البرز، بیت‌الله برقراری ظهر امروز پنجشنبه در مرکز نیکوکاری وحدت استان البرز برگزار شد، با اشاره به ظرفیت خیرین استان البرز، اظهار کرد: انتظار داریم به برکت خون ۵ هزار و ۲۰۰ شهید این استان، خیرین و نیکوکاران حق بیمه ۵ هزار و ۲۰۰ محروم و نیازمند را تقبل و پرداخت کنند و دولت نیز دو برابر این حق بیمه را پرداخت خواهد کرد.

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر با اشاره به نحوه شناسایی این افراد جهت قرار گرفتن تحت پوشش صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر گفت: این افراد توسط کمیته امداد شناسایی و با معرفی به صندوق تحت پوشش قرار می‌گیرند.

وی در خصوص کار کمیته امداد و صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، اظهار کرد: این ۲ مجموعه خدمات ارزنده‌ای را به مردم ارائه می‌کنند.

برقراری بیان کرد: در روایات و احادیث متعدد از ائمه معصوم(ع) در ارتباط با کار خیر تاکید و سفارش شده است و صدها و هزاران روایات و احادیث درباره کار خیر وجود دارد.

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در خصوص کار خدا پسندانه خیرین و نیکوکاران، تصریح کرد: این راهی است که شما انتخاب کرده اید و کاری با عظمت است و خداوند برکاتی به شما خواهد داد.

وی با اشاره به حمایت از محرومان و افرادی که دچار مشکلات معیشتی هستند، خاطرنشان کرد: صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر این افراد را بیمه می‌کند و امیدواریم خیرین و نیکوکاران به افرادی که توانایی پرداخت حق بیمه خود را در قالب این بیمه ندارند، کمک کند.

برقراری گفت: در حال حاضر۱۵۰ هزار نفر از مددجویان دو نهاد کمیته امداد و بهزیستی زیر پوشش بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر قرار دارند و مجموعه امداد و بهزیستی هر کدام حق بیمه مددجویان خود را پرداخت می‌کنند.

وی ادامه داد: پرداخت مستمری به بیمه شده، پرداخت مستمری کار افتادگی و یا پرداخت مستمری به بازماندگان برخی از سرفصل‌های خدمات صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر محسوب می‌شود.

بنابراین گزارش، در این جلسه عبدالله دارایی؛ مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز، البرزی؛ قائم مقام کمیته امداد استان البرز و جواد خزایی؛ سرپرست صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر خیرین حضور داشتند.

انتهای پیام/

 


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

منبع