خیز اینتر برای قهرمانی زودهنگام در سری A/ اختلاف ۱۲ امتیازی شد

متئو دارمیان در دقیقه 26، لائوتارو مارتینس در دقیقه 1+45، فدریکو دی‌مارکو در دقیقه 54 و داویده فراتزی در دقیقه 72 گل‌های اینتر را در این بازی به ثمر رساندند. گلی که مارتینس در این بازی زد، شمار گل‌های این فصل او در سری A را به 23 مورد افزایش داد تا جایگاهش به‌عنوان صدرنشین جدول رده‌بندی برترین گلزنان بیش از پیش مستحکم شود. نفر دوم این رده‌بندی دوشان ولاهوویچ مهاجم صرب یوونتوس با 15 گل است.

پیروزی بیست‌و‌دوم اینتر در فصل جاری سری A، به منزله افزایش فاصله این تیم با یوونتوس رده دومی به 12 امتیاز است و این اختلاف در شرایطی به وجود آمده است که 12 هفته به پایان فصل جاری باقی است و بانوی پیر روی کاغذ بازی‌های به مراتب سخت‌تری نسبت به نراتزوری دارد.

به گزارش خبرگزاری برنا، در دومین دیدار معوقه از هفته بیست‌و‌یکم سری A ایتالیا، شب گذشته (چهارشنبه) تیم فوتبال اینتر در ورزشگاه سن‌سیرو میزبان آتالانتا بود و این بازی را به آسانی و با نتیجه 4 بر صفر به سود خود به پایان رساند.

در جدول رده‌بندی سری A، پس از اینتر که اکنون 69 امتیازی است، یوونتوس با 57 امتیاز در رده دوم قرار دارد و بعد از این دو تیم هم میلان با 53 امتیاز و بولونیای 48 امتیازی رده‌های سوم و چهارم را در اختیار دارند.

انتهای پیام/منبع