دانشگاه فردوسی مشهد حادثه تروریستی شیراز را محکوم کرد


دانشگاه فردوسی مشهد حادثه تروریستی شیراز را محکوم کرد

رییس دانشگاه فردوسی مشهد و بسیج دانشجویی این دانشگاه طی اطلاعیه‌ای جنایت تروریستی در حرم حضرت شاهچراغ (ع) را محکوم کردند.

به گزارش خبرگزاری برنا، دکتر احد ضابط رییس دانشگاه فردوسی مشهد و بسیج دانشجویی این دانشگاه طی اطلاعیه‌ای جنایت تروریستی در حرم حضرت شاهچراغ (ع) را محکوم کردند.

رئیس دانشگاه فردوسی مشهد با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: بار دیگر دستان پلید دشمنان این سرزمین مقدس و ایادی منحرف از اسلام ناب محمدی به خون زائران مظلوم آغشته گشته و چهره پلید خود را نمایان ساخت هر چند با این شهادت‌ها درخت تنومند انقلاب اسلامی پر بارتر می‌شود.

احد ضابط افزوده است: دانشگاه فردوسی مشهد ضمن محکوم کردن این اقدام ددمنشانه و درخواست اشد مجازات برای مسببان مستقیم و پنهان آن، شهادت مظلومانه جمعی از هموطنان مومن و مسلمان در حادثه تروریستی بارگاه مقدس حضرت احمد بن موسی (ع) را به تمامی مردم شریف ایران تسلیت عرض نموده و برای تمامی شهدای این ضایعه دردناک علو درجات و برای بازماندگان آنان صبر جمیل و برای مجروحان شفای عاجل از خداوند متعال خواستار است.

بسیج دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد هم با صدور بیانیه ای در این خصوص اعلام کرد: بار دیگر دست جنایتکار استکبار جهانی توسط جریان ساخته دست آمریکا در اقدامی کور و ناجوانمردانه باعث به شهادت رسیدن تعدادی از هموطنان مظلوم و داغدارکردن جامعه ایرانی شد.

در این بیانیه آمده است: حادثه‌ای که در حرم شاهچراغ رخ‌داد روح هر انسان آزادی‌خواه و دادمنشی را به درد آورد اما این قبیل اقدامات تروریست‌های کوردلی که این روزها با دلارهای نفتی سعودی و حمایت استکبار جهانی سعی در ایجاد تفرقه بین مسلمانان و دمیدن در تنور تفرقه دارند راه به جایی نخواهد برد و امت اسلامی وحدت و انسجام خود را مقابل توطئه دشمنان حفظ خواهد کرد.

انتهای پیام/

 


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

منبع