دبیر ستاد انتخابات ریاست جمهوری سیما معرفی شد

معاون سیما همچنین در این حکم آورده است که شایسته است در رقابت انتخاباتی پیش رو، با پیروی از سیره رئیس جمهور فقیدمان، شهید آیت الله سیدابراهیم رئیسی شاخص‌های یک رئیس دولت طراز انقلاب اسلامی را در منظر نگاه مخاطبان قرار داده تا به حول و قوه الهی، انتخاب شایسته‌ای برای اداره قوه مجریه کشور رقم بخورد.

حضور موثر در جلسات ستاد انتخابات ریاست جمهوری سازمان و ابلاغ تصمیمات به مجموعه‌های سیما، برگزاری هر چه سریع‌تر جلسات نمایندگان انتخابات شبکه‌های سیما، جمع آوری طرح‌های انتخاباتی و ساماندهی شبکه‌ها در حوزه برنامه‌های انتخاباتی، طراحی، اجرا و نظارت بر برنامه‌های مناظراتی نامزد‌های ریاست جمهوری و ایجاد ساز و کار لازم برای انعکاس مناسب برنامه‌های انتخاباتی در شبکه‌های سیما از دیگر مواردی است که در حکم معاون سیما به آن تاکید شده است.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر برنا؛ محسن برمهانی؛ معاون سیما، در حکمی محمدباقر اعلمی مدیر شبکه تهران را به سمت «دبیر ستاد انتخابات ریاست جمهوری سیما» منصوب کرد.

در حکم صادره از سوی رئیس انتخابات معاونت سیما خطاب به محمدباقر اعلمی آمده است: با توجه به فرصت کم پیش رو تا برگزاری انتخابات، لازم است ضمن طراحی همزمان دوره‌های تبیینی، تبلیغی و تهییجی، نسبت به اجرای دقیق و فوری، اقدام نمائید.

انتهای پیام/منبع

بخوانید:  تشکیل شورای تامین مالی تولید با حضور وزیر اقتصاد و رئیس کل بانک مرکزی