درآمد سایپا را خرج ورزشگاه فرسوده انقلاب کرج کنید


درآمد سایپا را خرج ورزشگاه فرسوده انقلاب کرج کنید

پس از کش و قوس های فراوان سایپا حالا جدیدترین مستاجر ورزشگاه انقلاب کرج است و قرار است جای پیکان لیگ برتری را در میزبانی از لیگ کشور بگیرد.

به گزارش خبرگزاری برنا از استان البرز، فارغ از کیفیت حضور سایپا در البرز مهمترین موضوع در حال حاضر استفاده بهینه از درآمد حاصل از حضور این تیم خودروساز درکرج است.

متاسفانه تجربه نشان داده در سال های اخیر به دلایل مختلف درآمد حاصل از حضور تیم های ریز و درشت تهرانی در کرج صرف بهسازی و توسعه و تعمیر ورزشگاه رو به فرسایش انقلاب اسلامی نشده و فقط برای برخی جریانات و گروه ها انتفاع مالی داشته است.

مدیران کل ورزش و جوانان استان در این سالها به دلیل موانع قانونی موجود برای انعقاد قرارداد مستقیم با باشگاه های متقاضی از درآمد ایجاد شده در این بخش نتوانسته اند به خوبی بهره ببرند و متاسفانه این پول صرف امورات بی حاصل شده و به جیب کسانی رفته که خود را مقید به توسعه زیرساخت ها نمی دیدند و قانون هم اهرم فشاری برای بازخواست آنها نداشته است.

 متاسفانه شنیده شده همین رویه در مورد سایپا قرار است تکرار شود و به دلیل برخی محدودیت های قانونی قرار است باز هم بزرگترین مجموعه استان سهمی از این درآمد نداشته باشد.

قطع به یقین راه های قانونی مختلفی برای رفع این مشکل وجود دارد که می تواند زمینه لازم برای استفاده بهینه از این درآمد را میسر کند و لازم است مدیرکل ورزش البرز و معاونت مالی با کمک استاندار و بهره گیری از اختیارات موجود به جد پیگیر این راهکارها و عملیاتی کردن آنها باشند.

بخوانید:  عزاداری در مرکز اسلامی برلین

کافی است تا یک بازدید میدانی از ورزشگاه انقلاب داشته باشید و به عینه فرسودگی تجهیزات و بخش های مختلف این مجموعه را مشاهده کنید بنابراین اگر قرار است سرمایه های عمومی را در اختیار این باشگاه قرار دهیم درآمد حاصل از آن باید برای ورزشگاه انقلاب صرف شود و نباید در اختیار یک عده خاص قرار بگیرد.

مجتبی علی مردانی

انتهای پیام

 

 

 


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

منبع