دربی ویژه تحت تاثیر بازار داغ استعفا در کرمان/ دوئل‌های امروز را از دست ندهید

گل‌گهر سیرجان- هوادار تهران

نفت مسجدسلیمان- فولاد خوزستان

انتهای پیام//

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف


منبع

شاگردان حمید مطهری در این هفته در دیداری خانگی باید پذیرای نفت آبادان باشند. نساج ها که در آخرین بازی خود قبل از تعطیلات برابر آلومینیوم شکست خوردند حالا در دیداری خانگی باید روبروی نفتی قرار بگیرند که به تازگی تاوارز برزیلی را روی نیمکت خود می بیند تا بدین ترتیب اولین آزمون رسمی سرمربی جدید آبادانی ها برابر تیمی از شمال ایران باشد.

دوئل مازیار زارع و ژوزه مورایس در تالاب انزلی یکی از بازی های جالب در این هفته از لیگ برتر محسوب می شود. ملوان و سپاهان در حالی به مصاف هم می روند که دو تیم در آخرین دیدار خود قبل از تعطیلات به تساوی برابر حریفان رضایت داده بودند. تقابل تیم چهاردهم و چهارم جدول می تواند از جذابیت های ویژه ای برخوردار باشد.

نساجی مازندران- صنعت نفت آبادان

شاگردان رضا مهاجری در شروع دوباره لیگ در دیدار خانگی در حالی به میدان می روند که این تیم پایین نشین جدول رده بندی برای جبران مافات و بهبود جایگاهش استارت می زند. مسجدسلیمانی ها در این دیدار خانگی حریفی به نام فولاد را پیش روی خود می بیند تا رویارویی دو تیم از خطه جنوب کشور را بتوان یکی از بازی های مهم و حساس در هفته دوازدهم لیگ برتر به شمار آورد.

گل گهر سیرجان و هوادار یکی دیگر از بازی های امروز لیگ برتر را برابر هم انجام می دهند. در این دیدار یاران امیر قلعه نویی در حالی در خانه روبروی تیم ساکت الهامی قرار می گیرند که دو تیم برای پیروزی و کسب سه امتیاز کامل این دیدار از انگیزه های ویژه ای برخوردار هستند و برای این مهم برنامه های زیادی را در سر می پرورانند. 

بخوانید:  مدال برنز به تیم سه نفره بانوان ایران رسید
در حالی که شاید بازی های این هفته از لیگ برتر تحت تاثیر برگزاری دربی سرخابی ها باشد، امروز در کرمان هم دربی ویژه ای را بین مس کرمان و مس رفسنجان شاهد خواهیم بود، دربی که با توجه به استعفای محمد ربیعی سرمربی رفسنجانی ها و حواشی حاکم بر این باشگاه در شرایط کاملا ویژه ای برگزار شود.

ملوان انزلی- سپاهان اصفهان

مس کرمان- مس رفسنجان

در زیر بازی های امروز را با هم مرور می کنیم:


آیا این خبر مفید بود؟

در یکی دیگر از رقابت های این هفته از لیگ برتر در اصفهان شاهد رویارویی شاگردان مهدی تارتار برابر یاران مهدی رحمتی هستیم؛ دیداری که می تواند یکی از بازی های دیدنی و تماشایی از هفته دوازدهم لیگ برتر باشد. دو تیم در حالی در بازی امروز برابر هم به میدان می روند که در آخرین بازی های قبل از تعطیلات با بردهای پرگل به ترتیب برابر نفت مسجدسلیمان و نساجی مازندران تیم برتر میدان لقب گرفته بودند و با سه امتیاز روبروی هم قرار می گیرند.

ذوب آهن اصفهان- آلومینیوم اراک

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری برنا؛ در آغاز دوباره لیگ برتر فوتبال ایران، تیم ها در چارچوب هفته دوازدهم این رقابت ها روبروی هم به میدان می روند.