در آستانه سالگرد حماسه ۹ دی، فرمانده سپاه شهدای استان، میزبان جامعه بزرگ ورزشی آذربایجان‌غربی

در ابتدای این نشست دکتر سجاد بیرامی مدیرکل ورزش وجوانان آذربایجان‌غربی در سخنانی به تشریح عملکرد حوزه ورزش استان در یکسال گذشته پرداخت و موفقیت های غرورآفرین قهرمانان و ورزشکاران شایسته استان در میادین جهانی، بین المللی و آسیایی را نتیجه غیرت، پشتکار و همت و تلاش جهادین آنان و همراهی هیات ها و فدراسیون های ورزشی دانست که با تدابیر وزارت ورزش و جوانان و همکاران مجموعه های ستادی و شهرستانی اداره کل ورزش وجوانان استان بدست آمده است.

وی گفت: آذربایجان‌غربی قهرمانان و پهلوانان خوبی در گذشته داشته و در حال حاضر نیز استعدادهای خاص و خوبی دارد که باید دنبال تقویت بخش دختران و بانوان هم بود تا در این عرصه هم شهره باشیم.

سردار شهسواری، با تأکید بر اینکه شهدا باید سرلوحه امورات باشند، اذعان داشت: زمان‌هایی نظیر هفته بصیرت زمان مناسب برای آموزش مرام فعالیت جمعی و باهم بودن است و باید در این فرصت مغتنم بتوانیم نقاط ضعف را برطرف و در راستای تقویت نقاط مثبت کوشش کنیم.


آیا این خبر مفید بود؟

انتهای پیام

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالفمنبع

وی همچنین از حمایت های بی دریغ استاندار آذربایجان‌غربی در توسعه ورزش استان و نیز و اقدامات فرهنگی و ارزشی سازمان بسیج ورزشکاران سپاه شهدای استان تقدیر و تشکر نمود و ابراز امیدواری کرد که با همدلی و تلاش مضاعف موفقیت های ارزشمند و بزرگتری نصیب ورزش کشور عزیز اسلامیمان شود.

بخوانید:  ورود زنان در ورزشگاه تصمیم دولت و نظام بود

به گزارش خبرگزاری برنا از آذربایجان‌غربی، سردار سرتیپ دوم پاسدار حبیب شهسواری ظهر امروز در دیدار با جامعه ورزشکاران، قهرمانان ورزشی و مدیران سازمان‌های مردم نهاد آذربایجان‌غربی، اظهار داشت: نمایندگان استانمان در میادین مختلف موجب درخشش نام ایران و اهتزاز پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی ایران هستند که این افتخار و نعمت بزرگی است.

همچنین در این دیدار تعدادی از دست اندرکاران و مسئولین هیأت های ورزشی و نیز قهرمانان رشته‌های مختلف به بیان نقطه نظرات و دیدگاه های خود راجع به مباحث فرهنگی و ورزشی پرداختند.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی، با بیان اینکه جامعه ورزشی استان یک دانه تسبیح از کل کشور، تاکید کرد: تاریخ درخشان استان باید عالمتاب شود چراکه آذربایجان‌غربی جزو بنیه تاریخی کشور است،  باید ملی فکر کنیم در چارچوب ایران اسلامی و استان هستیم که یک دانه تسبیح از کل کشور است.

وی ادامه داد: تاریخ درخشان شهرستان‌های مختلف نظیر ارومیه، خوی، نقده، تکاب و دیگر شهرستان‌ها همگی نشان از افتخارات استان دارد.