در امتیازات حساس عملکرد بهتری داشتیم

به گزارش خبرگزاری برنا، نمانیا پتریچ پس از دیدار مقابل ایران اظهار داشت: مسابقه بسیار خوبی بود. این دیدار برای هر دو تیم اهمیت بسیار زیادی داشت زیرا پیش از آغاز رقابت‌های والیبال قهرمانی جهان برگزاری دیدارهای تدارکاتی با تیم‌های قدرتمند بسیار حائز اهمیت است.

پتریچ در رابطه با تفاوت این بازی و مسابقه دوتیم در لیگ ملت‌ها بیان کرد: زمانی که تیم‌ها برای آماده‌سازی خود پیش از آغاز رقابت‌های قهرمانی جهان در نظر می‌گیرند، متفاوت است. تا آغاز قهرمانی جهان هفت روز دیگر فرصت باقی مانده و طبیعتا تیم ملی ایران تا آن زمان کاملا آماده شده و تیم متفاوت و قدرتمندی در آن رقابت‌ها خواهد بود. هر دو تیم تعدادی از بازیکنان جدید را به ترکیب خود اضافه کرده‌اند و با احتساب این موضوع فرصت بسیار خوبی دارند تا در رقابت‌های قهرمانی جهان بدرخشند.

پتریچ: در امتیازات حساس عملکرد بهتری داشتیم

کاپیتان تیم ملی والیبال صربستان پس از مسابقه برابر ایران در جام واگنر گفت: در امتیازات حساس عملکرد بهتری داشتیم و پیروز شدیم.

انتهای پیام//

منبع

وی گفت: تیم‌های با کیفیت زیادی در قهرمانی جهان حضور دارند اما فرانسه، لهستان و آمریکا شانس بسیار زیادی برای موفقیت در این تورنمنت دارند. تیم‌های ایران، صربستان، ایتالیا و برزیل هم توانایی کسب موفقیت و پیروزی در این مسابقات را دارند. مطمئنا شاهد رقابت‌هایی جذاب در قهرمانی جهان خواهیم بود.

|