در عملیات “وعده صادق” تنها نمایش کوچکی از اقتدار جمهوری اسلامی ایران را نشان داد

 

 

استاندار همدان افزود: رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمان دادند که در یک دفاع مشروع باید دشمن را مجازات کرد تا بداند با فرزندان ایران طرف است.

وی با افتخار به اتفاقات غرورآفرین این روزها گفت: پس از ۶ ماه ددمنشی رژیم کودک کش و جعلی صهیونیست، با پشتیبانی و حمایت انگلیس،آمریکا و دیگر شیاطین جهان، ددمنشی را به اوج رساند و به مرکز دیپلماسی ما در دمشق حمله کرد و سرداران ما را به شهادت رساند.

قاسمی‌فرزاد ادامه داد: فرزندان مکتبی ایران در عرصه‌های مختلف دلبستگی و وابستگی خود را به مکتب، ارزش‌ها، مردم و سرزمین نشان داده‌اند.

 

 

 

وی تصریح کرد: ارتشیان دلیرمردی همچون سپهبد قرنی و سپهبد فلاحی و بسیاری از امیران ارتش به همراه نیروهای مقدس در دوران ابتدای انقلاب که تجزیه طلبان و منافقان دنبال تجزیه کشور بودند با آن مقابله کردند.

 

قاسمی‌فرزاد گفت: چشم تیزبین پدافند ما کوچکترین حرکت دشمن را در خاک خود تشخیص می‌دهد و امروز نیروی ارتش در کنار سپاه و دیگر نیروهای مسلح نظم و امنیت را در داخل و خارج از مرزها را برای مردم ایجاد کرده است و به وجود همه عزیزان افتخار می‌کنیم.

 

وی خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی هیچگاه به دنبال حمله آغاز جنگ در مقابل کسی نبوده است اما بر سر دفاع از کشور، مردم و آرمان‌های خود با هیچ کس تعارف ندارد.منبع

وی تاکید کرد: ارتش قدرتمند ما امروز به فرماندهی معظم کل قوا افتخار دارد در هیچ عرصه‌ای از جمله زمین، هوا و دریا اجازه جولان به دشمنان نخواهد داد.

بخوانید:  حملات رژیم صهیونیستی به جنوب لبنان ۷ کشته برجای گذاشت

 

 

وی اظهار کرد: در نخستین روزهای انقلاب اسلامی دشمنان این سرزمین می‌خواستند نیروی مکتبی و فرزندان ایران را دچار اضمحلال کنند اما امام خمینی (ره) با درایت خود روح تازه و مکتبی را بر کالبد این سازمان و ساختار قدرتمند دمید و روح تازه و هویت جدید را به آن داد.

به گزارش خبرگزاری برنا از همدان، علیرضا قاسمی‌فرزاد روز چهارشنبه در آیین رژه روز ارتش جمهوری اسلامی ایران افزود: ۲۹ فروردین ماه با نظر امام خمینی(ره) به نام ارتش نامگذاری شد و با ژرف اندیشی ایشان جلوی یک توطئه بزرگ گرفته شد.

استاندار همدان یادآور شد: در دوران دفاع مقدس حماسه‌های بزرگ آفریدند و در عملیات‌ها در کنار نیروهای سپاهی و بسیجی از مرزهای این سرزمین دفاع کردند، در مقابل هجمه دشمن ایستادند و حماسه‌های بزرگی را خلق کردند.