دستفروشان در دو باره زمانی در سال آینده ساماندهی می شوند

معاون خدمات شهری شهرداری تهران گفت: شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران با همکاری شرکت شهربان نسبت به ساماندهی مشاغل مزاحم و رفع سدمعبر در دو بازه زمانی(ساماندهی موقت در ایام پایان سال) و بازه بلند مدت در طول سال آینده اقدام کنند.


|

منبع


نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

 دستفروشان در دو باره زمانی در سال آینده ساماندهی می شوند


وی به ابلاغ طرح پویش درختکاری(یه عالمه درخت) اشاره کرد و گفت: این طرح در هفته درختکاری از 15 تا 19 اسفندماه اجرایی می شود. گفتنی است در این جلسه گزارشاتی پیرامون آخرین اقدامات و عملکرد مناطق22گانه و سازمان ها و شرکت های تابعه معاونت خدمات شهری شهرداری تهران در خصوص «طرح بهاران خدمت» و نیز گزارشی از آخرین وضعیت پیشرفت فیزیکی و ریالی پروژه های حوزه خدمات شهری ارائه شد. 

انتهای پیام/ 

️ نظری در این جلسه پس از استماع گزارشاتی در خصوص چگونگی اجرای «طرح بهاران خدمت» در تمامی مناطق شهر تهران گفت: تمامی مناطق 22گانه از محورهای بزرگراهی بازدید مستمر داشته باشند و نسبت به لکه گیری آسفالت و رنگ آمیزی و مرمت گاردیل ها در سطح بزرگراه های تعیین شده اقدام کنند. 

بخوانید:  مخالفت تیم برتون با هوش مصنوعی

️همچنین در این نشست برخی از شهرداران مناطق به صورت آنلاین و نمایندگان حوزه های ذیربط پیرامون اقدامات صورت گرفته در خصوص«طرح بهاران خدمت» ارائه شد و در پایان پس از بحث و بررسی و تبادل نظر تصمیمات لازم اتخاذ شد. 

 نظری به ابلاغ دستورالعمل سه شنبه آخر سال پرداخت و گفت: همکاری های لازم در مناطق با سازمان آتش نشانی در خصوص اجرای این دستورالعمل صورت گیرد.