دستور رئیس‌جمهور برای احداث بازارچه صنایع‌دستی در ورودی تمام شهرها

انتهای پیام/


آیا این خبر مفید بود؟

به‌ گزارش خبرگزاری برنا، سید عزت‌الله ضرغامی در نشست استانداران سراسر کشور که با حضور احمد وحیدی وزیر کشور که در حاشیه برگزاری شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و سی و ششمین نمایشگاه ملی صنایع‌دستی و در محل نمایشگاه دائمی بین‌المللی تهران برگزار شد، اظهار کرد: از استانداران و معاونان وزارت کشور برای برگزاری این نمایشگاه تشکر می‌کنم. چرا که کار را از خودشان می‌دانند و با همت و سلیقه به برگزاری این نمایشگاه اقدام کردند که حتی برخی‌ها اعتقاد دارند در سطح خاورمیانه این نمایشگاه نمونه است.

وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی ادامه داد: البته زمانی که صحبت از گردشگری می‌کنیم حتما صنایع‌دستی و میراث‌فرهنگی را نیز شامل می‌شود. اصلا مهم نیست اقدامات و پروژ‌ه‌ها به اسم چه کسی یا چه نهادی انجام می‌شود. مهم این است که کار به خوبی انجام شود و پیگیری شود.

ضرغامی اضافه کرد: حضور مکرر من در استان‌ها برای این است که مسائل را از نزدیک ببینم و این مسائل را برطرف کنم. به‌عنوان مثال خیلی وقت‌ها یک سرمایه‌گذار در استان معطل موضوعی است. یکی باید زیر میز بزند و مشکل او را برطرف کند. ما تفویض اختیار به مدیران کل استانی دادیم و این تفویض اختیار در موارد لازم به استانداران نیز داده می‌شود تا به ما در اجرای ماموریت ‌های این وزارتخانه کمک کنند.


دستور رئیس‌جمهور برای احداث بازارچه صنایع‌دستی در ورودی تمام شهرها


|

منبع

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف