دستگاه قضایی از طرح‌های توسعه اینترنت و تجارت الکترونیک حمایت می‌کند

به گزارش خبرگزاری برنا؛ حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم حمیدی در نشست با شورای راهبردی ICT استان کرمان اظهار داشت: موضوع ارایه خدمات مطلوب اینترنت همواره یکی از دغدغه‌های مردم است و گلایه مندی‌هایی از سوی مردم در خصوص عدم خدمات دهی و سرویس دهی مناسب وجود دارد.
این مقام ارشد قضایی در استان کرمان با بیان اینکه موضوع تجارت الکترونیک مورد تاکید است، افزود: با توسعه شبکه فیبر نوری در سراسر استان کرمان امیدواریم شاهد تحول در حوزه کسب و کار‌های اینترنتی باشیم.
رییس شورای قضایی استان کرمان در خصوص دغدغه شورای راهبردی ICT در رابطه با سرقت تجهیزات و تاسیسات مخابراتی و زیر ساختی، گفت: در این رابطه برخورد قاطع با سارقان تجهیزات و اموال دولتی در دستور کار قرار دارد و بایستی کمیته‌ای متشکل از دادستانی، فراجا، فرمانداری و دستگاه ذی‌ربط در سراسر شهرستان‌های استان تشکیل شود.
در ابتدای این جلسه حسین ساجدی فر، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمان استان کرمان ضمن تشکر از حمایت‌های دستگاه قضایی استان کرمان، گفت: در حال حاضر پروژه بزرگ فیبر نوری در استان کرمان در حال انجام است و امیدواریم با اتمام این پروژه فیبر نوری درب منازل تحویل مردم دهیم.
وی با بیان اینکه بزرگترین شبکه ارتباطی در پهناورترین استان کشور در کرمان وجود دارد، افزود: در ارتباط با تکمیل پروژه بزرگ فیبر نوری در استان کرمان نیازمند حمایت دستگاه قضایی هستیم در کار‌ها با سرعت پیش برده شود.
گفتنی است در این جلسه مدیر کل ارتباطات زیر ساخت استان، مدیر کل پست استان، رییس پست بانک استان و همچنین معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم استان کرمان به بیان دیدگاه‌های خود پرداختند.
انتهای پیام

بخوانید:  اطفای حریق جنگل‌های گیلانمنبع