دستگيري باند سارقان منزل و کشف اموال مسروقه در شهرستان بندرلنگهبه گزارش خبرگزاری برنا هرمزگان، سرهنگ “محمدامين نوروزي”  در این باره گفت: در پي مراجعه و اعلام شکايت يکي از شهروندان به کلانتري 12 شهرستان مبني بر سرقت طلاجات و وجه نقد از منزل وي و متواري شدن سارق يا سارقان، پيگيري موضوع بصورت ويژه در دستور کار قرار گرفت. 

وي افزود: مأموران با همکاري پليس آگاهي شهرستان با تشکيل تيمي به محل وقوع سرقت اعزام شدند که در بررسي هاي صورت گرفته مشخص شد سارقان از طريق ديوار وارد حياط منزل شده و با تخريب قفل ورودي درب منزل اقدام به سرقت طلاجات و مقداري ارز خارجي به ارزش تقريبي 60 ميليارد ريال کرده و متواري شده اند.

 اين مسئول انتظامي اظهار داشت: با اقدامات فني و اطلاعاتي و گشت زني هاي پنهان و آشکار و بهره گيري از شيوه هاي پليسي تعداد 5 سارق حرفه اي مورد شناسايي قرار گرفتند که با شناسايي مخفيگاه اعضا اين باند در يک عمليات ضربتي و غافلگيرانه متهمان در مخفيگاهشان دستگير شدند.

فرمانده انتظامي شهرستان لنگه خاطر نشان کرد: متهمان دستگير شده در بازجويي هاي فني بعمل آمده صراحتا به سرقت منازل و فروش اموال سرقتي به يک مالخر اعتراف کردند که در بازرسي از مخفيگاه آنان اموال مسروقه کشف و ضبط و متهمان با تشکيل پرونده به دستگاه قضايي معرفي شدند. منبع

بخوانید:  واکنش خزانه‌داری آمریکا به روسیه و چین برای کنار گذاشتن دلار