دستگیری سارقان منزل در جاجرم

سرهنگ قندی با اشاره به اینکه در همین رابطه 3 نفر مالخر نیز شناسایی و دستگیر شده اند، تصریح کرد: افراد دستگیر شده بعد از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

وی با اشاره به اینکه در بررسی های اولیه کارآگاهان پلیس آگاهی و همچنین بازید صحنه سرقت، موفق شدند 2 نفر متهم را مورد شناسایی و تحت تعقیب قرار دهند، افزود: با تلاش بی وقفه کارآگاهان، محل اختفای این سارقان شناسایی و در یک عملیات ضربتی آنها را دستگیر کردند.

رای موافق و رای مخالف

دستگیری سارقان منزل در جاجرم

منبع

وی در پایان به شهروندان توصیه کرد در مواقعی که به مدت طولانی منزل را ترک می کنند حتما نکات امنیتی را رعایت و اماکن خود را به تجهیزات بازدارنده مجهز نمایند و در صورت مشاهده افراد مشکوک در محله مراتب را با شماره 110 به پلیس اطلاع دهند .


به گزارش خبرنگار خبرگزاری برنا، سرهنگ رضاقندی به تشریح این خبر پرداخت و گفت: در پی تماس یکی از شهروندان جاجرمی با مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر اینکه منزلش مورد سرقت قرار گرفته است، بلافاصله موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

بخوانید:  گل اول کنیا به ایران توسط اولونگا

فرمانده انتظامی شهرستان جاجرم ، از دستگیری دو سارق منزل در شهرجاجرم ، خبر داد و گفت: این متهمان از یک خانه 50 میلیون تومان به سرقت برده بودند.

انتهای پیام