دست در دست هم برای موفقیت باشگاه تلاش خواهیم کرد

مدیرعامل باشگاه مس کرمان در این دیدار که با همراهی عشرت کردستانی از دیگر اعضای هیئت مدیره باشگاه مس کرمان صورت می‌گرفت، گفت: همه اعضای خانواده باشگاه مس کرمان یک هدف اساسی دارند و آن اینکه دست در دست هم برای موفقیت باشگاه تلاش خواهیم کرد.

20230402014733461

مدیرعامل باشگاه مس کرمان با تشکر از حمایت‌های آقای رستمی از این باشگاه افزود: زمانی که ایشان یکی از بلندپایه ترین مقامات شرکت مس یعنی جناب آقای دکتر طیاری را به عنوان رئیس هیات مدیره باشگاه مس کرمان معرفی می‌نمایند نشان از اهمیت باشگاه مس کرمان برای شرکت ملی صنایع مس دارد و قطعا با حضور ایشان روزهای روشنی در انتظارِ باشگاه مس کرمان خواهد بود. همچنین حضور یکی از شناخته شده ترین بانوان ورزشکار استان در هیات مدیره باشگاه مس کرمان یعنی سرکار خانم کردستانی نشان می دهد که باشگاه مس کرمان پیشرو در ورزش کشور برای استفاده از ظرفیت مدیریتی بانوان بوده است و قطعا خانم کردستانی که درد جامعه ورزش استان را از نزدیک درک کرده است می تواند نقش بسیار مهمی در هیات مدیره باشگاه مس کرمان ایفا نماید و مطمئن باشید که تفکر مدیریتی باشگاه مس کرمان یک تفکر بزرگ می باشد که به دنبال اهداف بزرگ می گردد.

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

منبع

مدیرعامل باشگاه مس کرمان گفت: همه اعضای خانواده بزرگ مس کرمان یک هدف اساسی دارند که دست در دست هم برای موفقیت باشگاه تلاش کنیم.


مدیرعامل باشگاه مس کرمان: دست در دست هم برای موفقیت باشگاه تلاش خواهیم کرد

مدیرعامل باشگاه مس کرمان در جمع اعضای تیم هندبال این تیم را یکی از تیم های پرافتخار باشگاه توصیف و عنوان کرد: هندبال همواره برای باشگاه مس کرمان افتخار آفرین بوده است و حضور پرتعداد ملی پوشان این تیم و بازی های هندبال مس در جام باشگاه های آسیا و مقام های متعدد این تیم در لیگ برتر در فصول اخیر نشان می دهد که این رشته ورزشی تا چه اندازه نقش مهمی در باشگاه مس کرمان دارد.

به گزارش خبرگزاری برنا؛ دکتر علی قرایی در اولین روز کاری رسمی خود به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه مس کرمان با حضور در جمع بازیکنان تیم هندبال این باشگاه با آن‌ها دیدار کرد.


آیا این خبر مفید بود؟